Nóż do pieczywa Ballarini Tevere
  • Nóż do pieczywa Ballarini Tevere
  • Nóż do pieczywa Ballarini Tevere - grzbiet
Nóż do pieczywa Ballarini Tevere
Nóż do pieczywa Ballarini Tevere Nóż do pieczywa Ballarini Tevere - grzbiet

Ballarini Tevere Nóż do pieczywa Ballarini Tevere

Rozmiar
18586-201-0
149,00 zł Brutto
rating (0)
Ostatnie sztuki w magazynie
Nóż do pieczywa Ballarini Tevere
Nóż do pieczywa Ballarini Tevere
149,00 zł

Nożem do pieczywa z serii Ballarini Tevere pokroisz chleb i bułki tak, jak Włosi lubią najbardziej, czyli „senza stress” – bez stresu. Wysokiej jakości falowane ostrze bez wysiłku przebije się przez nawet najbardziej chrupiącą skórkę.

Nóż do pieczywa ma ostrze o optymalnej długości 20 cm, dzięki czemu idealnie pokroi kromki nawet w przypadku dużych bochenków. Ergonomiczny uchwyt wykonany ze specjalnego, szlifowanego drewna Pakka jest wyjątkowo przyjemny w dotyku. Jego jasny kolor w połączeniu z eleganckim designem cieszą nie tylko niezmęczone dłonie, ale i oczy. Trzpień pomiędzy uchwytem a ostrzem doskonale wpływa na wyważenie i pełni funkcję ochronną dla palców. Dzięki niespotykanej wręcz ostrości nawet podczas przygotowania codziennego śniadania poczujesz się jak prawdziwy profesjonalista, tworząc idealnie kształtne, niezgniecione, aromatyczne kromki.

Łatwo, szybko i wygodnie. Nóż do pieczywa Ballarini Tevere sprawi, że na Twoim stole zawsze gościć będzie świeże, chrupiące, pyszne pieczywo.

CECHY SZCZEGÓLNE

  • Pozbawiona wysiłku praca dzięki ergonomicznemu, wygodnemu uchwytowi
  • Niepowtarzalny design
  • Idealne właściwości tnące
  • Bardzo dobra odporność na rdzę
  • Wygodny trzpień dla optymalnego balansu i bezpieczeństwa
  • Wykonany z niemieckiej stali nierdzewnej

WYMIARY

Długość ostrza: 20 cm
Długość uchwytu: 15 cm
Szerokość ostrza: 0.2 cm
Szerokość uchwytu: 2.2 cm
Wysokość: 3.4 cm
Masa: 0.26 kg
Przeznaczenie
Do pieczywa
Linia
Tevere
Materiał
Niemiecka stal nierdzewna
Długość ostrza
20 cm
Twardość ostrza
56 HRC
Uchwyt
Drewniany
Gwarancja
2 lata
Produkcja
Zwilling J.A. Henckels AG Germany

BALLARINI TEVERE

Krojenie bez wysiłku: seria noży Tevere marki BALLARINI to odpowiedni zestaw noży dla Twojej wielkiej pasji do gotowania. „Cucina italiana” - w serii Tevere znajdziesz odpowiedni nóż do wszystkich pomysłów na przepisy. Ostrza wykonane są z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Dzięki temu są szczególnie odporne na korozję. Wszystkie noże charakteryzują się wysokim stopniem ostrości. Drewniany uchwyt wykonany z jasnego drewna Pakka absolutnie przyciąga wzrok.

ZOBACZ WIĘCEJ PRODUKTÓW

OSTROŚĆ I PRECYZJA

Wysokiej jakości noże kuchenne wykonane ze stali nierdzewnej charakteryzują się najlepszymi właściwościami. Dobry chwyt, dobrze wyważony dla precyzyjnego i bezpiecznego krojenia.

BEZPIECZEŃSTWO

Ostra krawędź wysokiej jakości ostrza i tak zwany bolster - pogrubienie między ostrzem a rękojeścią - dla większego bezpieczeństwa.

WYGODNY UCHWYT

Polerowane drewno Pakka zapewnia doskonały i bezpieczny chwyt, a jednocześnie sprawia, że ​​nóż wygląda pięknie.

BALLARINI

BALLARINI - Z WŁOCH NA CAŁY ŚWIAT

Cucina Italiana dal 1889 - BALLARINI od ponad 130 lat żyje włoskimi tradycjami. Wysoka jakość i przydatność do codziennego użytku naczyń kuchennych wyróżnia markę i jej rodzinne wartości. Długotrwałe powłoki nieprzywierające zapewniają, że typowe włoskie potrawy można przyrządzić łatwo i bez tłuszczu - zabierz Bella Italia prosto do swojego domu!