Bloki noży

Wybierz nasze bloki do noży, aby przechowywać je w odpowiednich warunkach. Sprawdź naszą ofertę!
1 - 8 / 8 wyników
 • Drewniany blok na noże Ballarini
  Ballarini

  Drewniany blok na noże Ballarini

  Rating
  Cena 149,00 zł
 • Drewniany blok na noże Zwilling Twin 1731
  Zwilling Twin 1731

  Drewniany blok na noże Zwilling Twin 1731

  Rating
  Cena 1 399,00 zł
 • Drewniany blok na noże Zwilling
  Zwilling

  Drewniany blok na noże Zwilling

  Rating
  Cena 329,00 zł
 • Bambusowy blok na noże Zwilling
  Zwilling

  Bambusowy blok na noże Zwilling

  Rating
  Cena 369,00 zł
 • -150,00 zł Aluminiowy blok na noże Zwilling
  Zwilling

  Aluminiowy blok na noże Zwilling

  Rating
  Cena podstawowa 549,00 zł Cena 399,00 zł
 • Bambusowy blok magnetyczny Zwilling - 150 x 300 x 185 mm
  Zwilling

  Bambusowy blok magnetyczny Zwilling

  rating
  Cena 529,00 zł
 • Bambusowy blok magnetyczny Zwilling - 277 x 125 x 385 mm
  Zwilling

  Bambusowy blok magnetyczny Zwilling

  Rating
  Cena 799,00 zł
 • Magnetyczny blok bambusowy Miyabi
  Miyabi

  Magnetyczny blok bambusowy Miyabi

  Rating
  Cena 609,00 zł

Bloki noży

Bloki na noże - idealne miejsce do przechowywania noży

 

Noże kuchenne należą do podstawowego wyposażenia dobrej kuchni. Przy odpowiednim przechowywaniu ostrość noża zachowana jest przez długi czas, ale przede wszystkim chronisz siebie i swoją rodzinę przed urazami. W tym celu ZWILLING oferuje wysokiej jakości bloki noży. Zapewniają praktyczne miejsce do przechowywania noży. Przekonują również swoim szlachetnym wyglądem i stylowo ustawiają Twoje ulubione noże na blacie kuchennym.

 

Wszechstronna pomoc w codziennym życiu kuchennym

 

Noże szefa kuchni są używane w kuchni prawie codziennie podczas przygotowywania mięsa, ryb lub warzyw. Narzędzia te powinny być zawsze w zasięgu ręki - oszczędza to czas i ułatwia pracę. W tym celu można kupić np. drewniane bloki na noże firmy ZWILLING. Takie bloki noży można dowolnie wypełniać zestawami noży. W zależności od marki i projektu mieszczą różne noże do warzyw, mięsa i ryb. W naszym asortymencie możesz wybierać spośród bloków noży w różnych odmianach i rozmiarach, aby znaleźć model, który spełni Twoje wymagania.

Wiele bloków może być używanych indywidualnie, ponieważ są zaprojektowane zarówno dla małych, jak i dużych noży. Należą do nich na przykład magnetyczne uchwyty na noże w postaci poziomych lub stojących drewnianych desek. Rdzeń magnetyczny utrzymuje ostrza bezpiecznie na miejscu i daje możliwość dekoracyjnego projektowania. Szczególnie japońskie noże z ostrzami w stylu damasceńskim są prawdziwymi klejnotami na tych deskach do trzymania.

 

Naturalnie dobre - bloki noży wykonane z drewna

 

Drewniany blok na noże już po rozpakowaniu przyciąga wzrok. Drewno przekształca stonowane akcesoria kuchenne w akcesoria dekoracyjne i zapewnia odpowiednią oprawę do atrakcyjnej prezentacji Twojej kolekcji noży. Ponadto produkty z drewna są niezwykle trwałe.

W sklepie internetowym ZWILLING znajdziesz również puste bloki noży wykonane z bambusa. To drewno ma naturalne działanie antybakteryjne, dzięki czemu wspomaga higienę w kuchni. Jednocześnie bambus jest tak twardy i wytrzymały, że ostrza noża nie uszkadzają go podczas wkładania i wyjmowania, dzięki czemu blok noża pozostaje piękny przez długi czas. Gładkie drewno jest również łatwe do czyszczenia - wszystko, co musisz zrobić, to wyczyścić drewniane bloki wilgotną szmatką. Po wyschnięciu drewniany blok jest szybko gotowy do ponownego użycia.

Alternatywą dla bambusa są stojaki na noże wykonane z drewna bukowego. Ten rodzimy gatunek drewna wyróżnia się szczególnie drobnym ziarnem, jest równie wytrzymały i trwały jak bambus.