Nóż Santoku Zwilling Pro
ZWILLINGSANTOKU PROW SPRZEDAŻY
SPRAWDŹ TERAZ
WIOSENNA WYPRZEDAŻ NOŻY 2019
2019 WYPRZEDAŻ NOŻY
SPRAWDŹ TERAZ

Noże kuchenne Zwilling

Zwilling Pro
Pro
Zwilling Four Star
Four Star
Zwilling Twin Four Star II
Twin Four Star II
Zwilling Professional "S"
Professional "S"
Zwilling Gourmet
Gourmet
Zwilling Twin 1731
Twin 1731
Zwilling Artis
Artis
Zwilling Life
Life
Zwilling Pure
Pure
Zwilling Collection
Collection
Zwilling Twin Chef
Twin Chef
Zwilling Twin Point
Twin Point
Zwilling Twin Grip
Twin Grip
Ostrzałki Zwilling
Ostrzałki
Bloki noży i osłony Zwilling
Bloki noży i osłony
Zestawy noży Zwilling
Zestawy
Bestsellery

Noże kuchenne Zwilling

Zwilling - jedna z najbardziej znanych i najstarszych marek na świecie. Marka premium w sektorach noże, naczynia, sztućce gwarantuje nam najwyższą jakość i długowieczność używanych produktów.

Obszerny asortyment dla profesjonalistów jak i dla użytku domowego. Produkty Zwilling zaspokajają rosnące zapotrzebowanie na jakość i wzornictwo.

W każdej kuchni powinno znaleźć się miejsce dla uniwersalnego noża kucharza, który poradzi sobie z niemal każdym kulinarnym wyzwaniem. Przyda się także niewielki nóż do obierania owoców i warzyw oraz ząbkowany nóż do pieczywa. Swoją własną kolekcję można uzupełnić o cienki nóż do plastrowania wędlin oraz o nóż do filetowania.

Pasjonatów gotowania, uwielbiających eksperymenty, z pewnością zainteresują wyspecjalizowane noże japońskie, często o szlifie jednostronnym i konkretnym przeznaczeniu.

W ofercie także akcesoria do przechowywania noży – bloki o atrakcyjnym designie pomogą nie tylko bezpiecznie przechowywać ostre narzędzia, ale będą także imponującą ozdobą kuchni oraz różnego rodzaju ostrzałki, które pomogą przywrócić nożom odpowiednią ostrość.