Kokilki i miski

Kokilki i miski, które znajdują się w naszej ofercie ozdobią zarówno kuchnię jak i przygotowane potrawy.
1 - 5 / 5 wyników
 • 0
 • 0
 • 0
 • 0
  Mała miska z dwoma uchwytami Staub - niebieska
  Staub Serving

  Miska z dwoma uchwytami

  Rating
  Cena 179,00 zł
 • 0
  -100,00 zł Zestaw 4 misek okrągłych Staub - antyczny turkusowy
  Staub Serving

  Zestaw 4 misek okrągłych

  Rating
  Cena podstawowa 299,00 zł Cena 199,00 zł
  Najniższa cena: 159,20 zł +39,80 zł

Kokilki i miski

Miski do serwowania, przygotowywania i przechowywania żywności należą do każdego gospodarstwa domowego. W naszym sklepie znajdziesz szeroki wybór wysokiej jakości misek do serwowania i mieszania, wykonanych z różnych materiałów, w różnych rozmiarach i wzorach.

 

Jakie są rodzaje misek i kokilek?

 

ZWILLING specjalizuje się w wysokiej jakości naczyniach kuchennych i oferuje w swoim sklepie internetowym wysokiej jakości misy o różnym przeznaczeniu. Można tu znaleźć miski ozdobne, miski do serwowania, miski do sałatek czy zestawy misowe.

Dekoracyjne kokilki służą do prezentowania dań na ciepło i zimno, a także do owoców czy ciast. Małe miseczki ozdobne można również wykorzystać do serwowania orzechów lub innych przekąsek. Miski do serwowania są często używane na specjalne okazje, kiedy stół jest atrakcyjnie nakryty, a jedzenie w kolorowej misce przyciąga wzrok. W salaterkach przygotujesz sałatkę gotową do podania. Miski do mieszania są idealne do przygotowania ciasta lub deserów, ale nadają się również do serwowania zup. Zestawy obejmują kilka misek o różnych rozmiarach do przygotowywania, podawania lub przechowywania żywności.

 

Wysokiej jakości miski wykonane z różnych materiałów

 

Miski i kokilki firmy STAUB są wykonane z wysokiej jakości materiałów i są wyjątkowo wytrzymałe, jednocześnie zachwycając atrakcyjnym wzornictwem, na przykład w kolorze wiśniowym lub antycznym. Miski ceramiczne przekonują atrakcyjnym wzornictwem.

 

Co należy wziąć pod uwagę przy zakupie misek

 

Wybór misek lub naczyń do kuchni i jadalni zależy od Twojego gustu i zastosowania, do którego chcesz je wykorzystać. Porcelanowe i ceramiczne misy i kokilki są używane głównie do dekoracyjnej prezentacji wszelkiego rodzaju potraw oraz do serwowania na stołach i bufetach. Niezależnie od tego, czy są to miski na zupę, miski na owoce czy warzywa: potrawy wyglądają jeszcze bardziej apetycznie w wysokiej jakości misach ceramicznych i porcelanowych firmy STAUB.

W sklepie internetowym ZWILLING znajdziesz nowoczesne i wysokiej jakości miski, które sprostają Twoim osobistym potrzebom. Znajdziesz tutaj również inne produkty kuchenne, takie jak naczynia kuchenne czy akcesoria kuchenne.