FRESH & SAVE CUBE

ZACHOWAJ ŚWIEŻOŚĆ,
UWOLNIJ SMAK.

ZWILLING FRESH & SAVE CUBE to nasz innowacyjny system przechowywania suchej żywności. Hermetyczne zamknięcie CUBE zapewnia większą świeżość, oszczędzając żywność i pieniądze.
Próżnia zapewniająca świeżość na dłużej
Próżnia zapewniająca świeżość na dłużej
Dzięki ZWILLING FRESH & SAVE CUBE wydobędziesz ze swojej żywności to, co najlepsze. Nasza innowacyjna technologia próżniowa została zaprojektowana w celu zachowania smaku i składników odżywczych. Dzięki temu możesz dłużej cieszyć się świeżą żywnością.
Przechowuj mądrzej, ciesz się świeżością dłużej
Przechowuj mądrzej, ciesz się świeżością dłużej
Odkryj nasze sztaplowane, modułowe pudełka ZWILLING FRESH & SAVE CUBE dostępne w aż 9 różnych rozmiarach. Złóż swój własny zestaw CUBE i maksymalnie wykorzystaj przestrzeń w swojej kuchni.
Twoja spiżarnia nigdy nie wyglądała tak dobrze
Twoja spiżarnia nigdy nie wyglądała tak dobrze
Pożegnaj się z nudnym przechowywaniem żywności i przywitaj się z ZWILLING FRESH & SAVE CUBE. Stylowe pojemniki, które można układać jeden na drugim, mają opływowy kształt i różnorodne kolorowe osłony.
REWOLUCJA W ORGANIZACJI SPIŻARNI
Tak działa inteligentna organizacja kuchni. Pudełka ZWILLING FRESH & SAVE CUBE można układać w stosy i łączyć ze sobą, co pozwala na wykorzystanie całej przestrzeni w kuchni. Dzięki etykietom NFC stają się one jeszcze bardziej inteligentne - wystarczy je nakleić na pudełka i zeskanować smartfonem aby śledzić swoje zapasy w aplikacji ZWILLING. Oszczędza to marnowanie żywności i pieniędzy.