Magnetyczny blok bambusowy Miyabi
 • Magnetyczny blok bambusowy Miyabi
Magnetyczny blok bambusowy Miyabi

Miyabi Magnetyczny blok bambusowy

34532-100-0
609,00 zł
rating (0)
Dostępne Przybliżony czas dostawy: około 14 dni. Zapytaj o dostępność
Magnetyczny blok bambusowy Miyabi
Magnetyczny blok bambusowy Miyabi
609,00 zł

Jeśli szukasz wygodnego miejsca do przechowywania noży kuchennych, ten bambusowy blok jest propozycją właśnie dla Ciebie!

Wykonany jest z egzotycznego drewna, który pasuje do noży Miyabi, ponieważ wszystkie te produkty przywołują na myśl japoński styl. Blok o wymiarach 20,5 cm x 42,5 cm x 23 cm blok oferuje mnóstwo miejsca na przechowywanie dużej ilości noży.

Blok jest magnetyczny, dzięki czemu noże przyczepiają się do powierzchni magnetycznej. To nie tylko tworzy interesujący wizualnie efekt, ale oznacza, że możesz chwycić za nóż, którego potrzebujesz w ciągu kilku sekund.

Szczególną cechą produktu jest to, że magnes jest przymocowany pod powierzchnią bambusa, dzięki czemu jest niewidoczny dla oka.

Ten magnetyczny blok Miyabi to świetny sposób na utrzymanie porządku w Twojej kuchni.

CECHY SZCZEGÓLNE

 • Bezpieczna i odpowiednia opcja przechowywania noży
 • Idealna ochrona noży
 • Wykonany z drewna bambusowego

WYMIARY

Długość: 32.4 cm
Szerokość: 10.3 cm
Wysokość: 21.2 cm
Masa: 1.88 kg
Przeznaczenie
Do przechowywania
Materiał
Drewno
Gwarancja
30 lat
Produkcja
Miyabi Japan

Produkty powiązane

 • 0
 • 0
 • 0
 • 0
 • 2
  Kamień do ostrzenia Miyabi 5000

  Kamień do ostrzenia Miyabi 5000

  Rating
  Cena 1 289,00 zł
 • 1
ZWILLING

ZWILLING - Z KLINGENSTADT SOLINGEN NA CAŁY ŚWIAT

ZWILLING od 1731 roku produkuje noże i artykuły kuchenne w Solingen, kolebce światowej sławy producentów mieczy, noży i nożyczek. Dziś ZWILLING jest jedną z najbardziej znanych marek na świecie i potrafi inspirować zarówno profesjonalistów jak i amatorów kuchni. Nowatorskie funkcje, doskonały design i najwyższa jakość charakteryzują wszystkie nasze produkty do kuchni i stołu jadalnego. Daj się zainspirować i odkryj świat ZWILLING!

ZOBACZ WIĘCEJ


MIYABI

MIYABI - Z JAPOŃSKIEJ TWIERDZY NA CAŁY ŚWIAT

Miasto Seki jest japońskim centrum kowalstwa od XIV wieku - każdy, kto produkuje tutaj noże, rozumie ich rzemiosło: tak jak MIYABI, ponieważ niemiecka inżynieria spotyka się tutaj z japońskim rzemiosłem. W 42 dni i 100 krokach powstają noże, które lśnią doskonałą ostrością, precyzyjnym cięciem i długą żywotnością. Ich konstrukcja przypomina tradycyjne miecze samurskie. Daj się porwać do świata japońskich noży!

ZOBACZ WIĘCEJ