Zestaw do ostrzenia noży Miyabi
  • Zestaw do ostrzenia noży Miyabi
Zestaw do ostrzenia noży Miyabi

Miyabi Zestaw do ostrzenia noży Miyabi

34536-000-0
459,00 zł
rating (0)
Dostępne Wysyłka w ciągu 1-2 dni
Zestaw do ostrzenia noży Miyabi
Zestaw do ostrzenia noży Miyabi
459,00 zł

Specjalnie zaprojektowany do noży Miyabi, podstawowy zestaw do ostrzenia zawiera podkładkę z drewna Hinoki, która może pomieścić szeroką gamę różnych kamieni ostrzących.

Drewno Hinoki pochodzi z drzewa cypryjskiego występującego tylko w Japonii i słynie z unikalnych właściwości. Podstawowy zestaw do ostrzenia zawiera także kamień do czyszczenia, wygładzania i poprawy działania ceramicznego kamienia do ostrzenia Toishi Pro.

Kamienie ostrzące mogą być używane do ostrzenia noży wykonanych z różnych materiałów i o różnych ziarnistościach, w tym #400 do poważnych prac korygujących lub naprawy przerw w ostrzu i #10000 dla wyjątkowo ostrego wykończenia. Kamień syntetyczny doskonale nadaje się do ostrzenia i nadaje nożom wyjątkowo ostre krawędzie.

Po ostrzeniu, noże z łatwością rozdrobnią mięsa, ryby i inne składniki, a nawet pozwolą Ci je pokroić w cienkie plastry w prawdziwie japońskim stylu. Użyj tego podstawowego zestawu do ostrzenia noży, aby Twoje noże miały wyjątkowo ostrą krawędź zawsze, kiedy tego potrzebujesz.

CECHY SZCZEGÓLNE

  • Cokół wykonany z drewna Hinoki
  • Różne kamienie do ostrzenia można bezpiecznie włożyć bez poślizgu

WYMIARY

Długość: 29 cm
Szerokość: 8 cm
Wysokość: 4.5 cm
Masa: 0.54 kg
Przeznaczenie
Do ostrzenia noży
Gwarancja
30 lat
Produkcja
Miyabi Japan
Kamień do ostrzenia Miyabi 5000

Kamień do ostrzenia Miyabi 5000

Rating
Cena 1 289,00 zł
MIYABI

MIYABI - Z JAPOŃSKIEJ TWIERDZY NA CAŁY ŚWIAT

Miasto Seki jest japońskim centrum kowalstwa od XIV wieku - każdy, kto produkuje tutaj noże, rozumie ich rzemiosło: tak jak MIYABI, ponieważ niemiecka inżynieria spotyka się tutaj z japońskim rzemiosłem. W 42 dni i 100 krokach powstają noże, które lśnią doskonałą ostrością, precyzyjnym cięciem i długą żywotnością. Ich konstrukcja przypomina tradycyjne miecze samurskie. Daj się porwać do świata japońskich noży!