Zwilling Twin Four Star II

Linia TWIN Four Star II to dalszy rozwój klasyki ZWILLING. Zastosowanie wysokiej jakości stali nierdzewnej w rękojeści zapewnia nożom optymalną równowagę na długie lata.
Stal
Stal

Specjalny stop Zwilling urzeka optymalną równowagą pomiędzy zawartością chromu i węgla - tajemnicą stali o najwyższej jakości. Oznaczenie wyjątkowej technologii FRIODUR gwarantuje, że hartowana lodem stal ostrza charakteryzuje się niezwykłymi własciwościami tnącymi, wysoką odpornością na korozję oraz nadzwyczajną elastycznością.

Uchwyt
Uchwyt

Tradycyjny, wykonany z tworzywa sztucznego uchwyt z przechodzącym przez środek przedłużeniem ostrza to urzekające połączenie stabilności, wyważenia oraz pewnej i bezpiecznej obsługi.

Wykończenie
Wykończenie

Wykonana z najwyższej jakości stali nierdzewnej, oznaczona logo firmy zaślepka znajdująca się na końcu uchwytu jest niezwykle wyrafinowanym dopełnieniem spójnej całości tworzącej sylwetkę TWIN® FOUR STAR II.

1 - 1 / 1 wyników
 • 1
  Zestaw 4 noży do steków TWIN® Four Star II
  Zwilling Twin Four Star II

  Zestaw 4 noży do steków

  Rating
  Cena 939,00 zł

Zwilling Twin Four Star II

TWIN® Four Star II to udoskonalenie najlepiej sprzedającej się na świecie serii noży ZWILLING - ★★★★ FOUR STAR® - z końcówką ze stali nierdzewnej. Ta zaślepka z wytłoczonym logo optymalizuje równowagę zapewniając bezpieczeństwo, ergonomię i wygodę. Noże są wykonane z opatentowanej stali o specjalnej formule, udoskonalanej od ponad 280 lat.

W połączeniu z charakterystyczną dla ZWILLING techniką hartowania w lodzie, te ostrza FRIODUR® są twardsze, ostrzejsze, nie odbarwiają się ani nie odpryskują i dłużej zachowują ostrość. Precyzyjnie wykute z jednego kawałka stali noże SIGMAFORGE® mają wyjątkowo wytrzymałe, wyważone i elastyczne ostrze. Każdy nóż jest szlifowany i ręcznie wykańczany przez najbardziej wykwalifikowanych rzemieślników.