Zwilling Twin Pollux

Seria noży Zwilling Twin Pollux charakteryzuje się eleganckim wyglądem. Ta klasyczna linia usatysfakcjonuje każdego kuchennego estetę. Przekonaj się o właściwościach naszych ostrzy.
Stal
Stal

Stal nierdzewna, stosowana do produkcji ostrzy Zwilling, to świetne wyważenie proporcji węgla i chromu. Unikalna metoda utwardzania stali FRIODUR zapewnia wyjątkową trwałość i odporność na korozję.

Uchwyt
Uchwyt

Ergonomiczny, wygodny uchwyt wykonany z wytrzymałego, antypoślizgowego tworzywa. Zapewnia wygodę i bezpieczeństwo użytkowania.

Wykończenie
Wykończenie

Czerwone logo Zwilling na uchwycie nadaje produktowi elegancki wygląd.

1 - 2 / 2 wyników
 • 10
  Zestaw noży w bambusowym bloku Twin® Pollux
  Zwilling Twin Pollux

  Zestaw noży w bambusowym bloku

  Rating
  Cena 1 299,00 zł
 • 4
  Zestaw 6 noży do steków Zwilling Twin Pollux
  Zwilling Twin Pollux

  Zestaw 6 noży do steków

  Rating
  Cena 699,00 zł

Zwilling Twin Pollux

Noże TWIN® Pollux są precyzyjnie wytłoczone z jednego kawałka niemieckiej stali, dzięki czemu są lżejsze i nie pogarszają ostrości. Noże wykonane są z zastrzeżonej stali o specjalnej formule, udoskonalanej od ponad 280 lat a następnie szlifowane i ręcznie wykańczane przez najbardziej wykwalifikowanych rzemieślników. W połączeniu z charakterystyczną techniką hartowania w lodzie FRIODUR®, ostrza firmy ZWILLING są twardsze, ostrzejsze, nie odpryskują i dłużej zachowują ostrość. Aby zapewnić idealny kąt cięcia, sterowana laserowo krawędź jest niezwykle ostra. Uchwyt z trzema nitami osadzony w ZWILLING J.A. Logo Henckels zapewnia optymalną trwałość.