Zwilling Twin Pollux

Seria noży Zwilling Twin Pollux charakteryzuje się eleganckim wyglądem. Ta klasyczna linia usatysfakcjonuje każdego kuchennego estetę. Przekonaj się o właściwościach naszych ostrzy.
Stal
Stal

Stal nierdzewna, stosowana do produkcji ostrzy Zwilling, to świetne wyważenie proporcji węgla i chromu. Unikalna metoda utwardzania stali FRIODUR zapewnia wyjątkową trwałość i odporność na korozję.

Uchwyt
Uchwyt

Ergonomiczny, wygodny uchwyt wykonany z wytrzymałego, antypoślizgowego tworzywa. Zapewnia wygodę i bezpieczeństwo użytkowania.

Wykończenie
Wykończenie

Czerwone logo Zwilling na uchwycie nadaje produktowi elegancki wygląd.

1 - 1 / 1 wyników
  • -100,00 zł Zestaw 6 noży do steków Zwilling Twin Pollux
    Zwilling Twin Pollux

    Zestaw 6 noży do steków Zwilling Twin Pollux

    Rating
    Cena podstawowa 629,00 zł Cena 529,00 zł

Zwilling Twin Pollux

Noże TWIN® Pollux są precyzyjnie wytłoczone z jednego kawałka niemieckiej stali, dzięki czemu są lżejsze i nie pogarszają ostrości. Noże wykonane są z zastrzeżonej stali o specjalnej formule, udoskonalanej od ponad 280 lat a następnie szlifowane i ręcznie wykańczane przez najbardziej wykwalifikowanych rzemieślników. W połączeniu z charakterystyczną techniką hartowania w lodzie FRIODUR®, ostrza firmy ZWILLING są twardsze, ostrzejsze, nie odpryskują i dłużej zachowują ostrość. Aby zapewnić idealny kąt cięcia, sterowana laserowo krawędź jest niezwykle ostra. Uchwyt z trzema nitami osadzony w ZWILLING J.A. Logo Henckels zapewnia optymalną trwałość.