Zwilling Collection

Zwilling Collection to seria noży do krojenia serów, która spełni oczekiwania najbardziej wymagających szefów kuchni, a ich wyjątkowy design idealnie wpasuje się do każdej kuchni.
Stal
Stal

Długa żywotność dzięki produkcji wysokiej jakości stali nierdzewnej.

Ostrze
Ostrze

Bezpieczna i precyzyjna praca dzięki wysokiej ostrości.

Uchwyt
Uchwyt

Ergonomiczny uchwyt zapewniający wygodną obsługę.

1 - 3 / 3 wyników
 • 2
  Nóz do sera Zwilling Collection - 13 cm
  Zwilling Collection

  Nóż do sera

  Rating
  Cena 149,00 zł
 • 3
  Nóż do serów miękkich Zwilling Collection - 13 cm
  Zwilling Collection

  Nóż do serów miękkich

  Rating
  Cena 149,00 zł
 • 0
  Nóz do sera z rozwidleniem Zwilling Collection - 13 cm
  Zwilling Collection

  Nóż do sera z rozwidleniem

  Rating
  Cena 149,00 zł

Zwilling Collection

W warsztacie prawdziwego kucharza nie może zabraknąć pasującego noża do sera ze stali nierdzewnej z kolekcji ZWILLING. W końcu półmisek serów często stanowi ukoronowanie pysznego posiłku składającego się z wielu dań. Czy to świeży camembert, młoda gouda, czy dojrzały parmezan: dzięki różnym formom ostrzy noży do sera ZWILLING Collection zawsze będziesz mieć pod ręką odpowiednie ostrze do perfekcyjnie pokrojonych i podanych gatunków sera, od bardzo miękkich po bardzo twarde.

Stylowe noże ZWILLING umożliwiają delektowanie się serem na najwyższym poziomie. Eleganckie i wyjątkowe wzornictwo, które zapewnia również przyjemną obsługę, umożliwia optymalne krojenie i serwowanie największej różnorodności różnych twardych i miękkich serów. Profesjonalna funkcjonalność specjalnych ostrzy gwarantuje przyjemne krojenie, a tym samym doskonały półmisek z serami. Matowa, szczotkowana stal nierdzewna, z której wykonano ergonomiczny uchwyt oraz specjalna stal, z której wykonano ostrza, zapewniają wygodną obsługę, wysoką trwałość i optymalną wydajność krojenia w ponadczasowym wzornictwie.