Zestaw 4 noży Zwilling Professional S + ostrzałka
  • Zestaw 4 noży Zwilling Professional S + ostrzałka
  • Nóż do warzyw i owoców Zwilling Professional S - 10 cm
  • Nóż uniwersalny z ząbkami Zwilling Professional S - 13 cm
  • Nóż do wędlin Zwilling Professional S - 16 cm
  • Nóż szefa kuchni Zwilling Professional S - 20 cm
  • Ostrzałka Zwilling - 23 cm
Zestaw 4 noży Zwilling Professional S + ostrzałka
Zestaw 4 noży Zwilling Professional S + ostrzałka Nóż do warzyw i owoców Zwilling Professional S - 10 cm Nóż uniwersalny z ząbkami Zwilling Professional S - 13 cm Nóż do wędlin Zwilling Professional S - 16 cm Nóż szefa kuchni Zwilling Professional S - 20 cm Ostrzałka Zwilling - 23 cm

Zwilling Professional S Zestaw 4 noży + ostrzałka

35223-000-0
1 799,00 zł
rating (0)
W magazynie Wysyłka w ciągu 1-2 dni
Zestaw 4 noży Zwilling Professional S + ostrzałka
Zestaw 4 noży Zwilling Professional S + ostrzałka
1 799,00 zł

6-częściowy blok noży z serii Professional S oferuje wyszkolonym profesjonalnym i pasjonującym kucharzom-hobbystom pełen zakres tego, co jest potrzebne do obierania, krojenia, siekania, dzielenia i rzeźbienia. Zestaw ZWILLING zawiera również niezbędną stalkę do ostrzenia, która zapewnia, że krawędzie tnące szybko wracają do swojej pierwotnej ostrości po częstym użytkowaniu. Każde pojedyncze ostrze zostało wykute z jednego kawałka stali, a następnie udoskonalone w specjalnym procesie hartowania w lodzie. Rezultat: ekskluzywne noże najwyższej jakości o najlepszych właściwościach, zachowujące ostrość, elastyczne i odporne na korozję. Wszystko dobrze zabezpieczone i zawsze pod ręką w ciężkim bloku z wytrzymałego drewna. Rękojeści noży wykonane z wysokiej jakości materiału termoplastycznego są klasycznie zaprojektowane z trzema nitami i doskonale leżą w dłoni, dobrze zabezpieczone przed ewentualnym wysunięciem się z ręki.

CECHY SZCEGÓLNE

  • Stabilne, odporne na korozję i jednocześnie elastyczne noże
  • Dla niemęczącej i bezpiecznej pracy
  • Łatwe do czyszczenia dzięki płynnemu przejściu między rękojeścią a ostrzem
  • Ergonomicznie zaprojektowany plastikowy uchwyt z trzema nitami

WYMIARY

Nóż do warzyw i owoców Nóż uniwersalny z ząbkami Nóż do wędlin Nóż szefa kuchni
Długość ostrza: 10 cm 13 cm 16 cm 20 cm
Długość uchwytu: 10.9 cm 11 cm 12.4 cm 13.4 cm
Masa: 0.14 kg 0.16 kg 0.26 kg 0.36 kg
Przeznaczenie
Bloki noży
Do krojenia i filetowania
Do warzyw i owoców
Noże szefa kuchni
Noże uniwersalne
Zestawy noży
Linia
Professional S
Materiał
Specjalny stop
Długość ostrza
10 cm
13 cm
16 cm
20 cm
Twardość ostrza
55 - 58 HRC
Uchwyt
Z tworzywa sztucznego
Gwarancja
30 lat
Produkcja
Zwilling J.A. Henckels AG Germany

ZWILLING PROFESSIONAL S

Noże serii ZWILLING Professional S są idealnymi narzędziami tnącymi: z ostrzami hartowanymi w tehnologii FRIODUR dla szczególnie długiej trwałości i odporności na korozję. Noże SIGMAFORGE są kute z jednego kawałka i wykonane ze specjalnej stali nierdzewnej ze specjalnego stopu ZWILLING. Wysokiej jakości noże kuchenne są szczególnie łatwe w pielęgnacji dzięki płynnemu przejściu między rękojeścią a ostrzem. Nawet wielogodzinne cięcie to pewność: dzięki ergonomicznie ukształtowanej rękojeści noża o klasycznym wyglądzie nóż leży wyjątkowo wygodnie w dłoni.

ZOBACZ WIĘCEJ PRODUKTÓW

WYKUWANE W SOLINGEN

Specjalna stal robi różnicę. Noże Professional S są stabilne, odporne na korozję i zapewniają to, co obiecują: ostrość i precyzję.

SIGMAFORGE - Z JEDNEGO KAWAŁKA

Nóż wykuty z jednego kawałka, z płynnym przejściem pomiędzy plastikową rękojeścią a ostrzem. Dzięki temu jest szczególnie łatwy w czyszczeniu.

PEWNIE I POD KONTROLĄ

Posiekaj zioła, pokrój warzywa i mięso. Dzięki ergonomicznie ukształtowanemu uchwytowi w stylowym czarnym wzornictwie wszystko to zrobisz bez wysiłku.

Pozostałe produkty z tej serii

[category:323:4:random:desc]
ZWILLING

ZWILLING - Z KLINGENSTADT SOLINGEN NA CAŁY ŚWIAT

ZWILLING od 1731 roku produkuje noże i artykuły kuchenne w Solingen, kolebce światowej sławy producentów mieczy, noży i nożyczek. Dziś ZWILLING jest jedną z najbardziej znanych marek na świecie i potrafi inspirować zarówno profesjonalistów jak i amatorów kuchni. Nowatorskie funkcje, doskonały design i najwyższa jakość charakteryzują wszystkie nasze produkty do kuchni i stołu jadalnego. Daj się zainspirować i odkryj świat ZWILLING!

ZOBACZ WIĘCEJ