Zestaw 3 noży Ballarini Mincio
  • Zestaw 3 noży Ballarini Mincio
  • Zestaw 3 noży Ballarini Mincio
  • Zestaw 3 noży Ballarini Mincio
  • Zestaw 3 noży Ballarini Mincio
Zestaw 3 noży Ballarini Mincio
Zestaw 3 noży Ballarini Mincio Zestaw 3 noży Ballarini Mincio Zestaw 3 noży Ballarini Mincio Zestaw 3 noży Ballarini Mincio

Ballarini Mincio Zestaw 3 noży Ballarini Mincio

18700-003-0
39,00 zł Brutto
rating (0)
Dostępne
Zestaw 3 noży Ballarini Mincio
Zestaw 3 noży Ballarini Mincio
39,00 zł

Z zestawem noży z serii Ballarini Mincio zdobędziesz uniwersalnych, pożytecznych, małych pomocników, które ułatwią każde kuchenne zadanie. Ich wysoka jakość oraz ergonomiczny kształt sprawiają, że noże wchodzące w skład zestawu lekko i wygodnie leżą w dłoni.

Każdy nóż posiada idealnie dopasowaną osłonę, zabezpieczającą ostrza przez czas nieużywania. W skład kompletu wchodzą: nóż uniwersalny z ostrzem o długości 10 cm, który doskonale sprawdzi się we wszystkich podstawowych czynnościach, takich jak krojenie mniejszego pieczywa, mięs i warzyw, 8-centymetrowy nóż do warzyw i owoców, który nie tylko pokroi, ale i oczyści żywność oraz praktyczna, 7-centymetrowa obieraczka.

Ten poręczny, kompaktowy zestaw jest na tyle mały, że bez problemu skorzystasz z jego pomocy również poza domem. Przemyślany dobór kolorów układa się we włoskie barwy, świadcząc zarówno o pochodzeniu narzędzi, jak i charakterystycznej dla tego regionu jakości.

CECHY SZCZEGÓLNE

  • Zabezpieczające osłony na ostrza ze stali szlachetnej
  • Ergonomiczne uchwyty dla wygody i bezpieczeństwa pracy
  • W kolorach włoskiej flagi
Przeznaczenie
Do warzyw i owoców
Noże uniwersalne
Linia
Mincio
Materiał
Stal nierdzewna
Długość ostrza
7 cm
8 cm
10 cm
Twardość ostrza
52 HRC
Uchwyt
Z tworzywa sztucznego
Gwarancja
2 lata
Produkcja
Zwilling J.A. Henckels AG Germany
BALLARINI

BALLARINI - Z WŁOCH NA CAŁY ŚWIAT

Cucina Italiana dal 1889 - BALLARINI od ponad 130 lat żyje włoskimi tradycjami. Wysoka jakość i przydatność do codziennego użytku naczyń kuchennych wyróżnia markę i jej rodzinne wartości. Długotrwałe powłoki nieprzywierające zapewniają, że typowe włoskie potrawy można przyrządzić łatwo i bez tłuszczu - zabierz Bella Italia prosto do swojego domu!