Zestaw 4 noży do steków Ballarini Brenta
  • Zestaw 4 noży do steków Ballarini Brenta
  • Nóż do steków Ballarini Brenta - 12 cm
  • Nóż do steków Ballarini Brenta - grzbiet
Zestaw 4 noży do steków Ballarini Brenta
Zestaw 4 noży do steków Ballarini Brenta Nóż do steków Ballarini Brenta - 12 cm Nóż do steków Ballarini Brenta - grzbiet

Ballarini Brenta Zestaw 4 noży do steków Ballarini Brenta

18540-004-0
189,00 zł Brutto
rating (0)
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie
Zestaw 4 noży do steków Ballarini Brenta
Zestaw 4 noży do steków Ballarini Brenta
189,00 zł

Pizza, makaron, amory – a do tego przepyszny stek! Samo jedzenie włoskich potraw nie wystarczy, aby poczuć prawdziwą radość życia rodem ze słonecznej Italii. Niezwykle ważne jest również spędzanie czasu w gronie najbliższych – rodziny i przyjaciół. Dlatego wybitne noże do steków z serii Ballarini Brenta tworzą subtelny, ale wystarczający, czteroczęściowy zestaw.

Noże posiadają ząbkowane, 12-centymetrowe ostrza, które przecinają stek niczym masło. Dzięki nim spokojnie możesz skoncentrować się na konwersacji przy stole, nie walcząc z mięsem. Pokroisz swój stek niczym prawdziwy profesjonalista, ciesząc się smakiem i aromatem każdego kęsa.

Charakterystyczny trójnitowy design, uchwyty z wysokiej jakości tworzywa sztucznego oraz specjalistyczna stal, z której wykonano ostrza to gwarancja wytrzymałości i odporności oraz zapewnienie, że ten wspaniały zestaw będzie Ci towarzyszył przez długie lata.

CECHY SZCZEGÓLNE

  • Niemiecka, nierdzewna stal szlachetna
  • Ergonomiczne uchwyty z tworzywa sztucznego o charakterystycznym, trójnitowym wyglądzie
  • Bezpieczne i pozbawione wysiłku krojenie

WYMIARY

Długość ostrza: 12 cm
Długość: 23.5 cm
Szerokość: 1.5 cm
Wysokość: 2 cm
Masa: 0.34 kg
Przeznaczenie
Do steków
Linia
Brenta
Materiał
Niemiecka stal nierdzewna
Długość ostrza
12 cm
Twardość ostrza
35 HRC
Uchwyt
Z tworzywa sztucznego
Gwarancja
2 lata
Produkcja
Zwilling J.A. Henckels AG Germany
-46,90 zł Zestaw 5 noży w bloku Ballarini Brenta

Zestaw 5 noży w bloku Ballarini Brenta

Rating
Cena podstawowa 469,00 zł Cena 422,10 zł

BALLARINI BRENTA

Przygotowywanie posiłków za pomocą noży z serii Brenta firmy BALLARINI to czysta przyjemność. Seria wysokiej jakości noży obejmuje pełną gamę różnych typów oraz długości ostrzy, od tradycyjnych kształtów po ostrza specjalne. Ergonomiczny uchwyt z tworzywa sztucznego w konstrukcji trzech nitów zapewnia niemęczącą i bezpieczną pracę oraz wygląda naprawdę klasycznie.

ZOBACZ WIĘCEJ PRODUKTÓW

WSZYSTKO POD RĘKĄ

Ładne i ostre. Wysokiej jakości noże z przyjemnie ukształtowanymi plastikowymi rękojeściami w klasycznym stylu z trzema nitami są tak samo wytrzymałe jak praktyczne nożyczki.

INTELIGENTNE POŁĄCZENIE

Wszystko, czego potrzebujesz: siedem ostrych noży, para nożyczek, zawsze pod ręką i zawsze bezpieczne w bloku noży. Uchwyty z ciemnego tworzywa tworzą atrakcyjny kontrast z jasnym drewnem.

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ

Ostrza są kute z niemieckiej stali nierdzewnej i ostrzone ręcznie w ostatnim kroku, aby uzyskać jeszcze większą ostrość - od czubka do rękojeści w idealnej równowadze dla bezpiecznego cięcia.

BALLARINI

BALLARINI - Z WŁOCH NA CAŁY ŚWIAT

Cucina Italiana dal 1889 - BALLARINI od ponad 130 lat żyje włoskimi tradycjami. Wysoka jakość i przydatność do codziennego użytku naczyń kuchennych wyróżnia markę i jej rodzinne wartości. Długotrwałe powłoki nieprzywierające zapewniają, że typowe włoskie potrawy można przyrządzić łatwo i bez tłuszczu - zabierz Bella Italia prosto do swojego domu!