Zestaw 5 noży w bloku Ballarini Simeto
  • Zestaw 5 noży w bloku Ballarini Simeto
  • Zestaw 5 noży w bloku Ballarini Simeto
Zestaw 5 noży w bloku Ballarini Simeto
Zestaw 5 noży w bloku Ballarini Simeto Zestaw 5 noży w bloku Ballarini Simeto

Ballarini Simeto Zestaw 5 noży w bloku Ballarini Simeto

Oszczędzasz -260,00 zł 659,00 zł
18740-007-0
-260,00 zł
399,00 zł Brutto
rating (0)
W magazynie
Zestaw 5 noży w bloku Ballarini Simeto
Zestaw 5 noży w bloku Ballarini Simeto
659,00 zł
399,00 zł

Dzięki 7-częściowemu zestawowi noży Ballarini Simeto, który jest doskonałym wyposażeniem każdej kuchni, niepowtarzalny, włoski styl wkroczy również w Twoje życie.

W zestawie znajduje się nóż do warzyw i owoców, świetnie sprawdzający się do krojenia, obierania czy oczyszczania składników, nóż uniwersalny, który dzięki falowanemu ostrzu idealnie sprawdzi się również na chrupiącym pieczywie, ale i warzywach, nóż do wędlin - perfekcyjny do filetowania czy obrabiania mięsa i ryb, nóż szefa kuchni, czyli najbardziej uniwersalny pomocnik zestawu, nóż do pieczywa oraz wielozadaniowe, uniwersalne nożyce kuchenne. Drewniany blok, który doskonale się prezentuje, zabezpiecza noże czyniąc je użytecznymi przez długie lata. Wszystkie noże wykuto z pojedynczych bloków stali, co sprawia, że wygodnie leżą w dłoni i świetnie się prowadzą. Klasyczne dla marki, nitowane uchwyty są ergonomicznie uformowane pozwalając na pracę bez cienia wysiłku. Noże bez obaw można czyścić zarówno pod bieżącą wodą jak i w zmywarce, co jeszcze bardziej ułatwia codzienne zabawy kuchenne.

CECHY SZCZEGÓLNE

  • Wykonane z najwyższej jakości stali nierdzewnej
  • Klasyczne, nitowane uchwyty dla świetnego wyglądu i komfortowej pracy
  • Optymalnie wyważone doskonale leżą w dłoni

ZAWARTOŚĆ ZESTAWU

W skład zestawu wchodzą: nóż do warzyw i owoców (10 cm), nóż uniwersalny (13 cm), nóż do wędlin (16 cm), nóż szefa kuchni (20 cm), nóż do pieczywa (20 cm), uniwersalne nożyce kuchenne, blok drewniany.

Przeznaczenie
Do krojenia i filetowania
Do pieczywa
Do warzyw i owoców
Noże szefa kuchni
Noże uniwersalne
Zestawy noży
Linia
Simeto
Materiał
Stal nierdzewna
Długość ostrza
10 cm
13 cm
16 cm
20 cm
Uchwyt
Z tworzywa sztucznego
Gwarancja
2 lata
Produkcja
Zwilling J.A. Henckels AG Germany
BALLARINI

BALLARINI - Z WŁOCH NA CAŁY ŚWIAT

Cucina Italiana dal 1889 - BALLARINI od ponad 130 lat żyje włoskimi tradycjami. Wysoka jakość i przydatność do codziennego użytku naczyń kuchennych wyróżnia markę i jej rodzinne wartości. Długotrwałe powłoki nieprzywierające zapewniają, że typowe włoskie potrawy można przyrządzić łatwo i bez tłuszczu - zabierz Bella Italia prosto do swojego domu!