Nóż do sera Zwilling Pro
  • Nóż do sera Zwilling Pro
Nóż do sera Zwilling Pro

Zwilling Pro Nóż do sera Zwilling Pro

Rozmiar
37160-017-0
119,00 zł
rating (0)
Dostępne
Nóż do sera Zwilling Pro
Nóż do sera Zwilling Pro
119,00 zł

Nie każdy ser jest taki sam. Ale każdy wymaga odpowiedniego noża. Nóż do sera ZWILLING Pro z ostrzem długości 14 cm pozwoli cieszyć się delikatnymi, serowymi delikatesami bez rwania czy kruszenia. Szczególnie łatwo radzi sobie z tymi miękkimi i półtwardymi, przebijając się przez nie bez najmniejszego oporu.

Satynowana rękojeść z zaokrągloną końcówką dobrze i wygodnie leży w dłoni - nawet przy długim użytkowaniu. Dzięki temu przygotowanie wystawnej deski mnóstwa aromatycznych serów nie stanowi najmniejszego problemu. Charakterystyczne otwory w ostrzu zapobiegają przywieraniu, a niezwykle ostra, ząbkowana krawędź tnąca gwarantuje gładkie, cienkie plasterki. Praktyczna, rozwidlona końcówka umożliwia nabijanie i serwowanie przysmaków.

Warto też zwrócić uwagę na niebanalny design gadżetu. Projekt Matteo Thuna i Antonio Rodrigueza zachwyca nowoczesnym minimalizmem i elegancją, dopełniając każde kuchenne wnętrze.

CECHY SZCZEGÓLNE

  • Minimalistyczny projekt autorstwa Matteo Thuna i Antonio Rodrigueza
  • Wykonany z najwyższej jakości stali nierdzewnej
  • Ergonomicznie ukształtowana rękojeść dla niemęczącej pracy z płynnymi przejściami dla zachowania higieny
  • Możliwość mycia w zmywarce

WYMIARY

Długość ostrza: 14 cm
Długość uchwytu: 10 cm
Szerokość: 3.7 cm
Masa: 0.13 kg
Przeznaczenie
Do serów
Linia
Pro
Materiał
Stal nierdzewna
Długość ostrza
14 cm
Uchwyt
Stalowy
Gwarancja
30 lat
Produkcja
Zwilling J.A. Henckels AG Germany

ZWILLING PRO

Nóż doskonały w formie i funkcji. Seria noży Pro zapewnia każdemu kucharzowi odpowiednie narzędzie tnące do gotowania z pasją. Od noży do obierania, poprzez noże kuchenne, po noże do dekoracji, seria ta oferuje duży wybór w klasycznym, ponadczasowym wzornictwie i gwarantuje doskonałą jakość spełniającą najwyższe wymagania. Hartowane lodem ostrza FRIODUR sprawiają, że noże są wyjątkowo trwałe i odporne na korozję. Noże SIGMAFORGE wykute z jednego kawałka są precyzyjnie kute, dzięki czemu zapewniają idealne utrzymanie krawędzi, a także twardość i elastyczność.

ZOBACZ WIĘCEJ PRODUKTÓW

OSTRZE V-EDGE DLA DŁUGOTRWAŁEJ OSTROŚCI

Ostrzenie V-Edge odbywa się w trzech krokach i po obu stronach ostrza - dla ostrości i precyzji.

KUTE Z JEDNEGO KAWAŁKA STALI

Dzięki zastosowaniu technologii SIGMAFORGE, noże serii Zwilling Pro są precyzyjnie wykute z jednego kawałka stali.

OSTRZE UTWARDZANE TECHNOLOGIĄ FRIODUR

Proces hartowania w lodzie zapewnia dobrą elastyczność i odporność na korozję.

ZWILLING

ZWILLING - Z KLINGENSTADT SOLINGEN NA CAŁY ŚWIAT

ZWILLING od 1731 roku produkuje noże i artykuły kuchenne w Solingen, kolebce światowej sławy producentów mieczy, noży i nożyczek. Dziś ZWILLING jest jedną z najbardziej znanych marek na świecie i potrafi inspirować zarówno profesjonalistów jak i amatorów kuchni. Nowatorskie funkcje, doskonały design i najwyższa jakość charakteryzują wszystkie nasze produkty do kuchni i stołu jadalnego. Daj się zainspirować i odkryj świat ZWILLING!