Zestaw 3 noży Zwilling Twin Grip
  • Zestaw 3 noży Zwilling Twin Grip
Zestaw 3 noży Zwilling Twin Grip

Zwilling Twin Grip Zestaw 3 noży Zwilling Twin Grip

38738-000-0
129,00 zł
rating (0)
Dostępne Wysyłka w ciągu 1-2 dni
Zestaw 3 noży Zwilling Twin Grip
Zestaw 3 noży Zwilling Twin Grip
129,00 zł

Trzyczęściowy zestaw noży z serii TWIN Grip bez wątpienia ułatwia pracę w kuchni. Obejmuje trzy noże dedykowane do różnych celów – obieraczkę, nóż do warzyw i owoców oraz nóż uniwersalny.

Nóż do warzyw i owoców nadaje się do oczyszczania i krojenia wszystkich warzyw i owoców, nie pozostawiając na nich najmniejszej niedoskonałości, nóż uniwersalny dzięki ząbkowanemu brzegowi dedykowany jest do krojenia bułek, sera czy kiełbasy. Nadaje się również do krojenia miękkich warzyw np. pomidora czy ogórka. Obieraczka o długości 6.5 cm doskonale sprawdzi się w codziennym użytku nie powodując strat materiałowych przy obieraniu.

Każdy z tych noży będzie przydatnym małym pomocnikiem, który sprawdzi się w różnych kuchennych zadaniach poprzez swoją jakość i wytrzymałość.

Noże mają wysokiej jakości, hartowane lodem ostrze FRIODUR. Ta właściwość czyni je szczególnie wytrzymałymi i zapewnia precyzyjne krojenie i wysoką ostrość. Dzięki temu zestawowi noży firmy Zwilling możesz łatwo kroić owoce, warzywa, mięso i wiele innych składników.

SZCZEGÓŁY PRODUKTU

  • Hartowane lodem ostrze FRIODUR® zapewnia szczególnie ostrą krawędź i odporność na korozję
  • Specjalna stal nierdzewna

WYMIARY

  Obieraczka Nóż do warzyw i owoców Nóż uniwersalny
Długość ostrza: 6.5 cm 9 cm 12 cm
Długość rączki: 10.9 cm 10.9 cm 10.9 cm
Przeznaczenie
Do warzyw i owoców
Zestawy noży
Linia
Twin Grip
Materiał
Stal nierdzewna
Długość ostrza
10 cm
13 cm
Twardość ostrza
50 - 54 HRC
Uchwyt
Z tworzywa sztucznego
Gwarancja
30 lat
Produkcja
Zwilling J.A. Henckels AG Germany
ZWILLING

ZWILLING - Z KLINGENSTADT SOLINGEN NA CAŁY ŚWIAT

ZWILLING od 1731 roku produkuje noże i artykuły kuchenne w Solingen, kolebce światowej sławy producentów mieczy, noży i nożyczek. Dziś ZWILLING jest jedną z najbardziej znanych marek na świecie i potrafi inspirować zarówno profesjonalistów jak i amatorów kuchni. Nowatorskie funkcje, doskonały design i najwyższa jakość charakteryzują wszystkie nasze produkty do kuchni i stołu jadalnego. Daj się zainspirować i odkryj świat ZWILLING!