Zestaw 4 noży do steków Zwilling
  • Zestaw 4 noży do steków Zwilling
  • Nóż do steków Zwilling - 12 cm
Zestaw 4 noży do steków Zwilling
Zestaw 4 noży do steków Zwilling Nóż do steków Zwilling - 12 cm

Zwilling Zestaw 4 noży do steków Zwilling

Rozmiar
39029-000-0
279,00 zł
rating (0)
Dostępne Wysyłka w ciągu 1-2 dni
Zestaw 4 noży do steków Zwilling
Zestaw 4 noży do steków Zwilling
279,00 zł

4-częściowy zestaw noży do steków firmy ZWILLING® jest idealny dla tych, którzy lubią cieszyć się soczystym stekiem. Zachwyca nie tylko wysokiej jakości materiałami i ostrymi krawędziami tnącymi ostrzy, które pozwalają na bezproblemowe krojenie, ale także projektem Matteo Thuna i Antonio Rodrigueza. Ostrza zestawu noży do steków ZWILLING® mają 12 cm długości i są wykonane z solidnej i trwałej stali nierdzewnej. Uchwyty wykonane są z akrylonitrylo-butadieno-styrenu, w skrócie ABS. Materiał ten jest bardzo wytrzymały i odporny na wpływy zewnętrzne. Uchwyty są na końcach nieco szersze, dzięki czemu krojenie mięsa jest wygodniejsze i zapobiega ślizganiu się. Rękojeść i ostrze są połączone trzema nitami. Nadają zestawowi noży klasyczny wygląd, który jest popularny od wielu lat i taki będzie w przyszłości.

CECHY SZCZEGÓLNE

  • Krawędź V - dwuetapowy proces, którego efektem jest wąska, symetryczna krawędź z kątem ostrza około 15 stopni na stronę
  • Trzyczęściowa tradycyjna konstrukcja
  • Trzy nity ze stali nierdzewnej nadają nożom do steków klasyczny wygląd
  • Nitowany uchwyt z odsłoniętym trzpieniem
  • Nie nadaje się do mycia w zmywarce
Przeznaczenie
Do steków
Zestawy noży
Materiał
Stal nierdzewna
Długość ostrza
12 cm
Uchwyt
Z tworzywa sztucznego
Gwarancja
30 lat
Produkcja
Zwilling J.A. Henckels AG Germany
ZWILLING

ZWILLING - Z KLINGENSTADT SOLINGEN NA CAŁY ŚWIAT

ZWILLING od 1731 roku produkuje noże i artykuły kuchenne w Solingen, kolebce światowej sławy producentów mieczy, noży i nożyczek. Dziś ZWILLING jest jedną z najbardziej znanych marek na świecie i potrafi inspirować zarówno profesjonalistów jak i amatorów kuchni. Nowatorskie funkcje, doskonały design i najwyższa jakość charakteryzują wszystkie nasze produkty do kuchni i stołu jadalnego. Daj się zainspirować i odkryj świat ZWILLING!