Zestaw do oliwy i octu Staub - czerwony
 • Zestaw do oliwy i octu Staub - czerwony
 • Zestaw do oliwy i octu Staub - czerwony
Zestaw do oliwy i octu Staub - czerwony
Zestaw do oliwy i octu Staub - czerwony Zestaw do oliwy i octu Staub - czerwony

Staub Serving Zestaw do oliwy i octu

Pojemność
Kolor
40511-788-0
179,00 zł
rating (0)
Dostępne Przybliżony czas dostawy: około 14 dni. Zapytaj o dostępność
Zestaw do oliwy i octu Staub - czerwony
Zestaw do oliwy i octu Staub
179,00 zł

Staub od dziesięcioleci słynie z trwałych i solidnych naczyń żeliwnych z emalią o przepięknych barwach.

Produkowane w Alzacji, charakteryzują się niezwykłą trwałością i solidnością wykonania. Każdy produkt podlega wielu weryfikacjom i testom, zanim trafi do końcowego odbiorcy. Firma Staub rygorystycznie przestrzega wszelkich norm unijnych oraz certyfikacji.

Emalia, którą powlekane są naczynia Staub, to szklista emulsja wielokrotnie nakładana na żeliwne naczynie, a potem wypalana w temperaturach sięgających nawet 1000 stopni. Jest błyszcząca, kolorowa i bardzo trwała. Do koloryzacji używane są wyłącznie naturalne barwniki.

Najnowszą linią wprowadzoną przez firmę Staub jest kolekcja naczyń ceramicznych. Pięknie prezentują się na stole, dodając powabu smakowitym potrawom na nich serwowanym. Są uwielbiane przez szefów kuchni najlepszych restauracji i hoteli na całym świecie.

Naczynia te nadają się również do gotowania - można w nich zapiekać w piekarniku, czy gotować w mikrofalówce. Wytrzymują temperatury od -20 do +300 stopni Celsjusza. Świetnie też nadają się do przechowywania dań, a dzięki szczelnej pokrywce dania dłużej zachowują świeżość.

Można je czyścić w zmywarce, choć z czasem emalia pokrywająca naczynie może trochę zmatowieć.

Naczynia ceramiczne Staub to znakomity pomysł na prezent. Bogactwo rozmiarów, kolorów i kształtów naczyń żeliwnych i ceramicznych Staub zadowoli każdego kulinarnego estetę.

Dlaczego warto kupić zestaw do oliwy i octu Staub?

OPIS PRODUKTU

Zestaw do oliwy i octu Staub to niezwykle użyteczny pomocnik, przydatny na każdym stole. Te dwie ceramiczne buteleczki o pojemności 0.25 l zapewnią idealną ilość przypraw nawet podczas poczęstunku przygotowanego dla wielu gości.

Naczynia wykonane zostały z najwyższej jakości ceramiki. Dzięki specjalnej powłoce ich czyszczenie jest szczególnie łatwe i higieniczne.

Zestaw do oliwy i octu marki Staub sprawi, że serwowanie płynnych przypraw stanie się stylowe i bezpieczne dla stołu czy obrusa.

WŁAŚCIWOŚCI

 • Wszechstronne
 • Wygodne w przechowywaniu

WYMIARY

Rozmiar: 6.5 cm
Wysokość: 23 cm
Pojemność: 250 ml
Masa: 0.6 kg
Przeznaczenie
Do serwowania
Linia
Serving
Materiał
Ceramika
Rodzaj powłoki
Emaliowana
Przystosowanie do piekarnika
Tak
Czyszczenie przy użyciu zmywarek
Tak
Gwarancja
30 lat
Produkcja
Staub France

Produkty powiązane

 • 0
 • 0
 • 0
 • 0
 • 0
 • 1
 • 0
STAUB

STAUB - Z ALZACJI NA CAŁY ŚWIAT

Ciesz się francuską sztuką kulinarną - naczynia żeliwne i ceramika STAUB łączą w sobie innowację i tradycję w autentyczny i pełen pasji sposób. Dlatego też smakosze na całym świecie doceniają wyjątkowość produktów i kochają ich design. Wysokiej jakości marka z Alzacji wprowadza tradycyjne rzemiosło i kolorowe wzornictwo do Twojej kuchni - i na stół!

ZOBACZ WIĘCEJ