Zestaw do przypraw Staub - czerwony
  • Zestaw do przypraw Staub - czerwony
  • Zestaw do przypraw Staub - czerwony
  • Zestaw do przypraw Staub - czerwony
Zestaw do przypraw Staub - czerwony
Zestaw do przypraw Staub - czerwony Zestaw do przypraw Staub - czerwony Zestaw do przypraw Staub - czerwony

Staub Serving Zestaw do przypraw

Kolor
40511-808-0
49,99 zł
rating (0)
Dostępne Wysyłka w ciągu 5-7 dni
Zestaw do przypraw Staub - czerwony
Zestaw do przypraw Staub
49,99 zł

Staub od dziesięcioleci słynie z trwałych i solidnych naczyń żeliwnych z emalią o przepięknych barwach.

Produkowane w Alzacji, charakteryzują się niezwykłą trwałością i solidnością wykonania. Każdy produkt podlega wielu weryfikacjom i testom, zanim trafi do końcowego odbiorcy. Firma Staub rygorystycznie przestrzega wszelkich norm unijnych oraz certyfikacji.

Emalia, którą powlekane są naczynia Staub, to szklista emulsja wielokrotnie nakładana na żeliwne naczynie, a potem wypalana w temperaturach sięgających nawet 1000 stopni. Jest błyszcząca, kolorowa i bardzo trwała. Do koloryzacji używane są wyłącznie naturalne barwniki.

Najnowszą linią wprowadzoną przez firmę Staub jest kolekcja naczyń ceramicznych. Pięknie prezentują się na stole, dodając powabu smakowitym potrawom na nich serwowanym. Są uwielbiane przez szefów kuchni najlepszych restauracji i hoteli na całym świecie.

Naczynia te nadają się również do gotowania - można w nich zapiekać w piekarniku, czy gotować w mikrofalówce. Wytrzymują temperatury od -20 do +300 stopni Celsjusza. Świetnie też nadają się do przechowywania dań, a dzięki szczelnej pokrywce dania dłużej zachowują świeżość.

Można je czyścić w zmywarce, choć z czasem emalia pokrywająca naczynie może trochę zmatowieć.

Naczynia ceramiczne Staub to znakomity pomysł na prezent. Bogactwo rozmiarów, kolorów i kształtów naczyń żeliwnych i ceramicznych Staub zadowoli każdego kulinarnego estetę.

Dlaczego warto kupić zestaw 2 misek okrągłych Staub?

OPIS PRODUKTU

Doprawiaj swoje potrawy tak jak lubisz za pomocą solniczek i pieprzniczek firmy Staub. Możesz udoskonalić obfite dania mięsne, pikantne pieczone ziemniaki i wiele innych posiłków zgodnie z własnymi preferencjami.

Dzięki niewielkim rozmiarom (7 cm) solniczka i pieprzniczka leżą wygodnie w dłoni. Dekoracyjny wzór zapewnia dobry wygląd na stole. Nadaj swoim potrawom wyjątkowy smak dzięki zestawowi do przypraw.

WŁAŚCIWOŚCI

  • Wszechstronne
  • Wygodne w przechowywaniu
  • Łatwe w czyszczeniu dzięki emaliowanemu wykończeniu

WYMIARY

Wysokość: 7 cm
Długość: 4 cm
Masa: 0.1 kg
Przeznaczenie
Do przypraw
Linia
Serving
Materiał
Ceramika
Rodzaj powłoki
Emaliowana
Przystosowanie do piekarnika
Tak
Czyszczenie przy użyciu zmywarek
Tak
Gwarancja
30 lat
Produkcja
Staub France
0
0
0
0
0
0
STAUB

STAUB - Z ALZACJI NA CAŁY ŚWIAT

Ciesz się francuską sztuką kulinarną - naczynia żeliwne i ceramika STAUB łączą w sobie innowację i tradycję w autentyczny i pełen pasji sposób. Dlatego też smakosze na całym świecie doceniają wyjątkowość produktów i kochają ich design. Wysokiej jakości marka z Alzacji wprowadza tradycyjne rzemiosło i kolorowe wzornictwo do Twojej kuchni - i na stół!

ZOBACZ WIĘCEJ