Maselniczka Staub - biały
  • Maselniczka Staub - biały
  • Maselniczka Staub - biały
Maselniczka Staub - biały
Maselniczka Staub - biały Maselniczka Staub - biały

Staub Serving Maselniczka Staub

Kolor
Oszczędzasz -20,00 zł 169,00 zł
40509-024-0
-20,00 zł
149,00 zł Brutto
rating (0)
Ostatnie sztuki w magazynie
Maselniczka Staub - biały
Maselniczka Staub
169,00 zł
149,00 zł

Staub od dziesięcioleci słynie z trwałych i solidnych naczyń żeliwnych z emalią o przepięknych barwach.

Produkowane w Alzacji, charakteryzują się niezwykłą trwałością i solidnością wykonania. Każdy produkt podlega wielu weryfikacjom i testom, zanim trafi do końcowego odbiorcy. Firma Staub rygorystycznie przestrzega wszelkich norm unijnych oraz certyfikacji.

Emalia, którą powlekane są naczynia Staub, to szklista emulsja wielokrotnie nakładana na żeliwne naczynie, a potem wypalana w temperaturach sięgających nawet 1000 stopni. Jest błyszcząca, kolorowa i bardzo trwała. Do koloryzacji używane są wyłącznie naturalne barwniki.

Najnowszą linią wprowadzoną przez firmę Staub jest kolekcja naczyń ceramicznych. Pięknie prezentują się na stole, dodając powabu smakowitym potrawom na nich serwowanym. Są uwielbiane przez szefów kuchni najlepszych restauracji i hoteli na całym świecie.

Naczynia te nadają się również do gotowania - można w nich zapiekać w piekarniku, czy gotować w mikrofalówce. Wytrzymują temperatury od -20 do +300 stopni Celsjusza. Świetnie też nadają się do przechowywania dań, a dzięki szczelnej pokrywce dania dłużej zachowują świeżość.

Można je czyścić w zmywarce, choć z czasem emalia pokrywająca naczynie może trochę zmatowieć.

Naczynia ceramiczne Staub to znakomity pomysł na prezent. Bogactwo rozmiarów, kolorów i kształtów naczyń żeliwnych i ceramicznych Staub zadowoli każdego kulinarnego estetę.

Dlaczego warto kupić maselniczkę Staub?

OPIS PRODUKTU

Dodaj odrobinę koloru do swojego stołu dzięki maselniczce Staub w wyjątkowych eleganckich kolorach. To kwadratowe naczynie idealnie nadaje się do serwowania i przechowywania masła oraz jest łatwe do czyszczenia dzięki wewnętrznej emaliowanej powłoce. Ta mocna ceramiczna konstrukcja wyprodukowana we Francji jest idealnym dodatkiem do każdego stołu na śniadanie, lunch czy kolację. Jego intensywny kolor naprawdę wyróżnia się na stole i może być również używany do przechowywania innych małych produktów spożywczych.

WŁAŚCIWOŚCI

  • Idealny do przechowywania i serwowania masła
  • Łatwy w czyszczeniu dzięki emaliowanej powłoce
  • Wyprodukowano we Francji
  • Mocna ceramiczna konstrukcja
  • Dostępne w wielu kolorach

WYMIARY

Szerokość: 12 cm
Wysokość: 7.2 cm
Wysokość (bez pokrywki): 1.7 cm
Długość: 18.7 cm
Masa: 0.8 kg
Przeznaczenie
Do serwowania
Linia
Serving
Materiał
Ceramika
Rodzaj powłoki
Emaliowana
Przystosowanie do piekarnika
Tak
Czyszczenie przy użyciu zmywarek
Tak
Gwarancja
30 lat
Produkcja
Staub France