Pojemnik do przechowywania Staub - czerwony
  • Pojemnik do przechowywania Staub - czerwony
Pojemnik do przechowywania Staub - czerwony

Staub Storage Pojemnik do przechowywania

Pojemność
Kolor
40511-577-0
149,00 zł
rating (0)
Ostatnie sztuki w magazynie Wysyłka w ciągu 1-2 dni
Pojemnik do przechowywania Staub - czerwony
Pojemnik do przechowywania Staub
149,00 zł

Staub od dziesięcioleci słynie z trwałych i solidnych naczyń żeliwnych z emalią o przepięknych barwach.

Produkowane w Alzacji, charakteryzują się niezwykłą trwałością i solidnością wykonania. Każdy produkt podlega wielu weryfikacjom i testom, zanim trafi do końcowego odbiorcy. Firma Staub rygorystycznie przestrzega wszelkich norm unijnych oraz certyfikacji.

Emalia, którą powlekane są naczynia Staub, to szklista emulsja wielokrotnie nakładana na żeliwne naczynie, a potem wypalana w temperaturach sięgających nawet 1000 stopni. Jest błyszcząca, kolorowa i bardzo trwała. Do koloryzacji używane są wyłącznie naturalne barwniki.

Najnowszą linią wprowadzoną przez firmę Staub jest kolekcja naczyń ceramicznych. Pięknie prezentują się na stole, dodając powabu smakowitym potrawom na nich serwowanym. Są uwielbiane przez szefów kuchni najlepszych restauracji i hoteli na całym świecie.

Naczynia te nadają się również do gotowania - można w nich zapiekać w piekarniku, czy gotować w mikrofalówce. Wytrzymują temperatury od -20 do +300 stopni Celsjusza. Świetnie też nadają się do przechowywania dań, a dzięki szczelnej pokrywce dania dłużej zachowują świeżość.

Można je czyścić w zmywarce, choć z czasem emalia pokrywająca naczynie może trochę zmatowieć.

Naczynia ceramiczne Staub to znakomity pomysł na prezent. Bogactwo rozmiarów, kolorów i kształtów naczyń żeliwnych i ceramicznych Staub zadowoli każdego kulinarnego estetę.

Dlaczego warto kupić pojemnik do przechowywania Staub?

OPIS PRODUKTU

Piękny, ceramiczny pojemnik. Może służyć do przechowywania zarówno sypkich, jak i płynnych substancji. Pojemność 1 litr. Stylowe dopełnienie każdej kuchni.

Idealny produkt na prezent na każdą okazję.

WYMIARY

Średnica: 11 cm
Wysokość: 15 cm
Szerokość: 11.5 cm
Długość: 11.5 cm
Pojemność: 900 ml
Masa: 0.8 kg
Przeznaczenie
Do przechowywania
Linia
Storage
Materiał
Ceramika
Rodzaj powłoki
Emaliowana
Przystosowanie do piekarnika
Tak
Czyszczenie przy użyciu zmywarek
Tak
Gwarancja
30 lat
Produkcja
Staub France
STAUB

STAUB - Z ALZACJI NA CAŁY ŚWIAT

Ciesz się francuską sztuką kulinarną - naczynia żeliwne i ceramika STAUB łączą w sobie innowację i tradycję w autentyczny i pełen pasji sposób. Dlatego też smakosze na całym świecie doceniają wyjątkowość produktów i kochają ich design. Wysokiej jakości marka z Alzacji wprowadza tradycyjne rzemiosło i kolorowe wzornictwo do Twojej kuchni - i na stół!

ZOBACZ WIĘCEJ