Zwilling Minimale

1 - 3 / 3 wyników
 • 1
  Chochla do zupy Zwilling Minimale
  Zwilling Minimale

  Chochla do zupy

  Rating
  Cena 159,00 zł
 • 5
  68-częściowy zestaw sztućców Zwilling Minimale
  Zwilling Minimale

  68-częściowy zestaw sztućców

  Rating
  Cena 1 999,00 zł
 • 0
  60-częściowy zestaw sztućców matowych Zwilling Minimale
  Zwilling Minimale

  60-częściowy zestaw sztućców matowych

  Rating
  Cena 1 799,00 zł

Zwilling Minimale

Noże, widelce i łyżki towarzyszą niemal każdemu posiłkowi od początku XIX wieku. Niezależnie od tego, czy chodzi o wystawną kolację z wyrafinowanym 5-daniowym menu, czy też o szybką przekąskę przy ladzie: odpowiednie sztućce robią różnicę. Dlatego ZWILLING oferuje szeroki wybór - na każdą okazję, każdy posiłek i każdego gościa.

Nasze sztućce gustownie uzupełniają każdy nakryty stół, a ergonomicznie ukształtowane sztućce sprawiają, że wszystko smakuje lepiej. Przekształć swoją następną kolację w idealny wieczór - dzięki wyjątkowym sztućcom, które są zarówno funkcjonalne, jak i pięknie zaprojektowane w najdrobniejszych szczegółach.

Nowoczesna kuchnia nieustannie ewoluuje. Wpływy z całego świata przynoszą coraz to nowe i ekscytujące trendy kulinarne na nasz domowy stół. Nowoczesne sztućce doskonale się w to wpisują. Nawet wnętrze kuchni jest dziś czymś więcej niż tylko funkcjonalnością: odzwierciedla gust i estetykę szefa kuchni. Dobrze, jeśli ten design znajduje odzwierciedlenie również w sztućcach.