Zwilling Mayfield

Wraz z zestawami sztućców Zwilling Mayfield, klasyczny design zostaje zinterpretowany na nowo dzięki zmniejszeniu grubości sztućców i zastosowaniu płynnych linii.
1 - 1 / 1 wyników
 • 10
  -1 000,00 zł 68-częściowy zestaw sztućców Zwilling Mayfield
  Zwilling Mayfield

  68-częściowy zestaw sztućców

  Rating
  Cena podstawowa 2 999,00 zł Cena 1 999,00 zł
  Najniższa cena: 2 999,00 zł -1 000,00 zł

Zwilling Mayfield

Noże, widelce i łyżki towarzyszą niemal każdemu posiłkowi od początku XIX wieku. Niezależnie od tego, czy chodzi o wystawną kolację z wyrafinowanym 5-daniowym menu, czy też o szybką przekąskę przy ladzie: odpowiednie sztućce robią różnicę. Dlatego ZWILLING oferuje szeroki wybór - na każdą okazję, każdy posiłek i każdego gościa.

Nasze sztućce gustownie uzupełniają każdy nakryty stół, a ergonomicznie ukształtowane sztućce sprawiają, że wszystko smakuje lepiej. Przekształć swoją następną kolację w idealny wieczór - dzięki wyjątkowym sztućcom, które są zarówno funkcjonalne, jak i pięknie zaprojektowane w najdrobniejszych szczegółach.

Klasyczne sztućce sprawdzają się od wielu lat i będą popularnym gościem na każdym stole przez wiele kolejnych lat. Odświętne czy nowoczesne: klasyka jest zawsze dobrym pomysłem i może być interpretowana na wiele sposobów. Oznacza to, że możesz dodać więcej charakteru do różnych dekoracji stołu i pozostawić trwałe wrażenie na swoich gościach. Ponadczasowy design nigdy nie wychodzi z mody, dobry smak nie podlega żadnym trendom, a tradycyjne rzemiosło jest zawsze nowoczesne.