Mini Cocotte ceramiczny owalny pomidor Staub
  • Mini Cocotte ceramiczny owalny pomidor Staub
  • Mini Cocotte ceramiczny owalny pomidor Staub
  • Mini Cocotte ceramiczny owalny pomidor Staub
  • Mini Cocotte ceramiczny owalny pomidor Staub
  • Mini Cocotte ceramiczny owalny pomidor Staub
  • Mini Cocotte ceramiczny owalny pomidor Staub
Mini Cocotte ceramiczny owalny pomidor Staub
Mini Cocotte ceramiczny owalny pomidor Staub Mini Cocotte ceramiczny owalny pomidor Staub Mini Cocotte ceramiczny owalny pomidor Staub Mini Cocotte ceramiczny owalny pomidor Staub Mini Cocotte ceramiczny owalny pomidor Staub Mini Cocotte ceramiczny owalny pomidor Staub

Staub Vegetable Garden Mini Cocotte ceramiczny owalny pomidor Staub

Pojemność
Kolor
40511-855-0
169,00 zł
rating (0)
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie
Mini Cocotte ceramiczny owalny pomidor Staub
Mini Cocotte ceramiczny owalny pomidor Staub
169,00 zł

Staub od dziesięcioleci słynie z trwałych i solidnych naczyń żeliwnych z emalią o przepięknych barwach.

Produkowane w Alzacji, charakteryzują się niezwykłą trwałością i solidnością wykonania. Każdy produkt podlega wielu weryfikacjom i testom, zanim trafi do końcowego odbiorcy. Firma Staub rygorystycznie przestrzega wszelkich norm unijnych oraz certyfikacji.

Emalia, którą powlekane są naczynia Staub, to szklista emulsja wielokrotnie nakładana na żeliwne naczynie, a potem wypalana w temperaturach sięgających nawet 1000 stopni. Jest błyszcząca, kolorowa i bardzo trwała. Do koloryzacji używane są wyłącznie naturalne barwniki.

Najnowszą linią wprowadzoną przez firmę Staub jest kolekcja naczyń ceramicznych. Pięknie prezentują się na stole, dodając powabu smakowitym potrawom na nich serwowanym. Są uwielbiane przez szefów kuchni najlepszych restauracji i hoteli na całym świecie.

Naczynia te nadają się również do gotowania – można w nich zapiekać w piekarniku, czy gotować w mikrofalówce. Wytrzymują temperatury od -20 do +300 stopni Celsjusza. Świetnie też nadają się do przechowywania dań, a dzięki szczelnej pokrywce dania dłużej zachowują świeżość.

Można je czyścić w zmywarce, choć z czasem emalia pokrywająca naczynie może trochę zmatowieć.

Naczynia ceramiczne Staub to znakomity pomysł na prezent. Bogactwo rozmiarów, kolorów i kształtów naczyń żeliwnych i ceramicznych Staub zadowoli każdego kulinarnego estetę.

OPIS PRODUKTU

Ceramiczny cocotte w kształcie pomidora marki Staub został stworzony po wielkim sukcesie, którym okazała się dynia Staub. Inspiracją dla projektu była odmiana pomidorów Brandywine, uważanych za jedne z najsmaczniejszych gatunków pomidora na świecie. Ceramiczny pomidorowy cocotte zapewnia zarówno kulinarną funkcjonalność, jak i elegancję.

Jest to wspaniały i funkcjonalny dodatek do kolekcji naczyń Staub. Jego emaliowane wykończenie i wyjątkowa jakość sprawiają, że jest to idealne naczynie do przygotowywania różnorodnych zapiekanek, potrawek i pieczonych potraw.

CECHY SZCZEGÓLNE

  • Idealny do przygotowania i podania potraw
  • Łatwy do czyszczenia dzięki emaliowanej powierzchni
  • Nadaje się do stosowania w kuchence mikrofalowej i piekarniku

WYMIARY

Wysokość: 11 cm
Długość: 19 cm
Pojemność: 500 ml
Masa: 0.88 kg
Szerokość: 12 cm
Przeznaczenie
Do serwowania
Linia
Vegetable Garden
Materiał
Ceramika
Rodzaj powłoki
Emaliowana
Przystosowanie do piekarnika
Tak
Odporność termiczna
300°C
Czyszczenie przy użyciu zmywarek
Tak
Gwarancja
30 lat
Produkcja
Staub France
STAUB

STAUB - Z ALZACJI NA CAŁY ŚWIAT

Ciesz się francuską sztuką kulinarną - naczynia żeliwne i ceramika STAUB łączą w sobie innowację i tradycję w autentyczny i pełen pasji sposób. Dlatego też smakosze na całym świecie doceniają wyjątkowość produktów i kochają ich design. Wysokiej jakości marka z Alzacji wprowadza tradycyjne rzemiosło i kolorowe wzornictwo do Twojej kuchni - i na stół!