Zestaw 4 szklanych słomek zakrzywionych Zwilling Sorrento
  • Zestaw 4 szklanych słomek zakrzywionych Zwilling Sorrento
Zestaw 4 szklanych słomek zakrzywionych Zwilling Sorrento

Zwilling Sorrento Zestaw 4 szklanych słomek zakrzywionych

Kolor
39500-601-0
54,99 zł
rating (0)
W magazynie Wysyłka w ciągu 1-2 dni
Zestaw 4 szklanych słomek zakrzywionych Zwilling Sorrento
Zestaw 4 szklanych słomek zakrzywionych Zwilling Sorrento
54,99 zł

Pożegnaj plastik - szklane słomki ZWILLING Sorrento przyciągają wzrok w napojach i są wielokrotnego użytku. W zestawie ze szczoteczką do czyszczenia znajdują się cztery słomki wykonane ze szkła borokrzemianowego. Słomki do picia są dostępne w 4 kolorach i mają zakrzywioną końcówkę. Materiał jest stabilny, bez smaku i higieniczny, a jednocześnie zapewnia przyjemne uczucie podczas picia. Zrównoważone szklane słomki są wszechstronne, ponieważ można ich używać nie tylko do zimnych napojów, takich jak woda, koktajle czy smoothies, ale także do napojów gorących, takich jak latte macchiato lub chai latte. Czyszczenie słomkek jest szczególnie łatwe, ponieważ można je myć w zmywarce. Słomkę można również czyścić za pomocą dołączonej szczoteczki do czyszczenia.

CECHY SZCZEGÓLNE

  • Zrównoważony i wielokrotnego użytku zamiennik plastikowych słomek
  • Wykonane z wytrzymałego i pozbawionego smaku szkła borokrzemianowego
  • Można myć w zmywarce lub czyścić za pomocą dołączonej szczoteczki do czyszczenia
  • Nadaje się do zimnych i gorących napojów

WYMIARY

Długość: 23 cm
Średnica: 0.9 cm
Masa: 0.16 kg
Linia
Sorrento
Materiał
Szkło
Czyszczenie przy użyciu zmywarek
Tak
Gwarancja
2 lata
Produkcja
Zwilling J.A. Henckels AG Germany

ZWILLING SORRENTO

Linia naczyń szklanych ZWILLING® Sorrento i Sorrento Plus została stworzona przez znanego włoskiego projektanta Matteo Thuna. Charakterystyczna estetyka zapewnia imponujący wizualnie sposób podania ulubionego napoju lub deseru. Każdy egzemplarz ma doskonałą funkcjonalność. Niezależnie od tego, czy delektujesz się gorącym cappuccino, chłodnym musem czekoladowym, winem, zimnym piwem czy whisky z lodem, produkty ZWILLING® Sorrento i Sorrento Plus zwiększają doznania, utrzymując idealną temperaturę.

ZOBACZ WIĘCEJ PRODUKTÓW

Pozostałe produkty z tej serii

[category:378:4:random:desc]
ZWILLING

ZWILLING - Z KLINGENSTADT SOLINGEN NA CAŁY ŚWIAT

ZWILLING od 1731 roku produkuje noże i artykuły kuchenne w Solingen, kolebce światowej sławy producentów mieczy, noży i nożyczek. Dziś ZWILLING jest jedną z najbardziej znanych marek na świecie i potrafi inspirować zarówno profesjonalistów jak i amatorów kuchni. Nowatorskie funkcje, doskonały design i najwyższa jakość charakteryzują wszystkie nasze produkty do kuchni i stołu jadalnego. Daj się zainspirować i odkryj świat ZWILLING!

ZOBACZ WIĘCEJ