Ekspres do kawy Zwilling Enfinigy - srebrny
 • Ekspres do kawy Zwilling Enfinigy - srebrny
 • Ekspres do kawy Zwilling Enfinigy - srebrny
 • Ekspres do kawy Zwilling Enfinigy - srebrny
 • Ekspres do kawy Zwilling Enfinigy
 • Ekspres do kawy Zwilling Enfinigy - srebrny
 • Ekspres do kawy Zwilling Enfinigy - srebrny
 • Ekspres do kawy Zwilling Enfinigy - srebrny
 • Ekspres do kawy Zwilling Enfinigy - srebrny
 • Ekspres do kawy Zwilling Enfinigy - srebrny
 • Ekspres do kawy Zwilling Enfinigy - srebrny
Ekspres do kawy Zwilling Enfinigy - srebrny
Ekspres do kawy Zwilling Enfinigy - srebrny Ekspres do kawy Zwilling Enfinigy - srebrny Ekspres do kawy Zwilling Enfinigy - srebrny Ekspres do kawy Zwilling Enfinigy Ekspres do kawy Zwilling Enfinigy - srebrny Ekspres do kawy Zwilling Enfinigy - srebrny Ekspres do kawy Zwilling Enfinigy - srebrny Ekspres do kawy Zwilling Enfinigy - srebrny Ekspres do kawy Zwilling Enfinigy - srebrny Ekspres do kawy Zwilling Enfinigy - srebrny

Zwilling Enfinigy Ekspres do kawy Zwilling Enfinigy

Kolor
53103-300-0
799,00 zł
rating (0)
W magazynie
Ekspres do kawy Zwilling Enfinigy - srebrny
Ekspres do kawy Zwilling Enfinigy
799,00 zł

Parzenie kawy to więcej niż przyjemność – to sposób na życie. Dlatego firma ZWILLING przeprojektowała ekspres do kawy. Ekspres przelewowy ZWILLING ENFINIGY jest efektem naszego wieloletniego know-how w obróbce stali: wysokiej jakości bojler wysokotemperaturowy. Z jednej strony przy stałej temperaturze zaparzania od 92 do 96°C zapewnia optymalne przygotowanie i pełny aromat kawy, z drugiej zaś - część wewnętrzna wykonana ze stali nierdzewnej jest bardzo odporna na korozję, a zatem wyjątkowo trwała. Aby kawa była jeszcze bardziej aromatyczna, ekspres, który pasuje do filtrów do kawy w rozmiarze 4, posiada funkcję infuzji - najpierw zaparza kawę mieloną przy użyciu niewielkiej ilości wody, co nadaje jej przyjemnie miękkie odczucie w ustach.

W ekspresie znajduje się również wyjmowany lejek aromatu, który zapewnia dobre wymieszanie parzonej kawy w karafce. Oddzielna płyta grzewcza utrzymuje ciepło kawy do 30 minut dzięki funkcji podgrzewania. Jest to szczególnie przydatne, jeśli najdzie Cię ochota na kolejną filiżankę napoju. Bardzo duży zbiornik na wodę ma pojemność 1.5 litra. Dzięki funkcji timera możesz zaprogramować czas uruchomienia ekspresu aby na przykład obudzić się rano zapachem świeżo parzonej kawy.

Ponieważ maszyna spełnia wysokie wymagania Specialty Coffee Association, w tym optymalny czas i temperaturę zaparzania, została wyróżniona nagrodą „Certified Home Brewer”. Abyś długo cieszył się swoim sprzętem kuchennym wyposażyliśmy ekspres przelewowy ZWILLING ENFINIGY w inteligentną funkcję odkamieniania, która automatycznie przypomina o konieczności odkamieniania.

Ekspres przelewowy został zaprojektowany przez mediolańskich projektantów Matteo Thuna i Antonio Rodrigueza i zachwyca ponadczasowym, eleganckim designem. Świetnie pasuje do Twojej kuchni i jest idealnym uzupełnieniem zestawu ENFINIGY.

CECHY SZCZEGÓLNE

 • Odporny na korozję kocioł wysokotemperaturowy zapewniający optymalną temperaturę warzenia od 92 do 96°C
 • Wnętrze kotła wykonane z higienicznej stali nierdzewnej
 • Funkcja preinfuzji: powolne zaparzanie wstępne dla pełnego aromatu
 • Inteligentna funkcja odkamieniania ułatwiająca czyszczenie i pielęgnację
 • Duży zbiornik na wodę o pojemności 1.5 litra na około dwanaście filiżanek kawy
 • Oddzielna płyta grzewcza utrzymuje optymalny aromat kawy
 • Projekt z Mediolanu autorstwa Matteo Thun i Antonio Rodriguez
 • Przyjemność z kawy certyfikowana przez SCA (Specialty Coffee Association)

WYMIARY

Długość: 15 cm
Szerokość: 32 cm
Wysokość: 35 cm
Pojemność: 1.5 ltr
Masa: 2.72 kg
Przeznaczenie
Do kawy
Linia
Enfinigy
Materiał
Stal nierdzewna
Tworzywo sztuczne
Zasilanie
Kabel
Napięcie
220 - 240 V
Moc
1960 Watt
Długość kabla
100 cm
Czyszczenie przy użyciu zmywarek
Nie
Gwarancja
5 lat
Produkcja
Zwilling J.A. Henckels AG Germany

ŚWIAT KAWY ZWILLING ENFINIGY

Kawiarnia w Twoim domu: ekspresy do kawy ZWILLING ENFINIGY wnoszą do każdej kuchni niezrównaną przyjemność z kawy w jakości baristy. Optymalnie skoordynowane od zmielenia ziaren po ostateczny szlif z latte art, wydobywają z kawy to, co najlepsze: pełny aromat aż do ostatniej kropli. Produkty do kawy ZWILLING ENFINIGY to prawdziwe designerskie urządzenia do kuchni, które doskonale uzupełniają zestaw ZWILLING ENFINIGY.

ZOBACZ WIĘCEJ PRODUKTÓW

ZAWSZE OPTYMALNA TEMPERATURA

Aby wydobyć z kawy jak najlepszy aromat, bojler stale utrzymuje idealną temperaturę zaparzania od 92 do 96°C.

INSPIROWANE PARZENIEM RĘCZNYM

Dzięki funkcji preinfuzji kawa jest delikatnie wstępnie parzona, a CO2 uwalniane - dzięki czemu może optymalnie rozwinąć swój pełny aromat.

ŁATWE ODKAMIENIANIE

Odkamienianie staje się łatwe: Ustaw twardość wody raz, a ekspres wskaże, kiedy nadszedł czas na kolejne odkamienianie.

WYBITNA JAKOŚĆ

Nasz ekspres przelewowy ZWILLING ENFINIGY został doceniony przez Specialty Coffee Association. SCA certyfikuje wyłącznie ekspresy przelewowe, które spełniają jej wysokie standardy: opierają się one między innymi na prawidłowej temperaturze wody i idealnym czasie parzenia kawy. Jesteśmy bardzo zadowoleni z tego certyfikatu, a przede wszystkim z tego, że możemy zaoferować naprawdę doskonałą przyjemność z kawy.

ZWILLING

ZWILLING - Z KLINGENSTADT SOLINGEN NA CAŁY ŚWIAT

ZWILLING od 1731 roku produkuje noże i artykuły kuchenne w Solingen, kolebce światowej sławy producentów mieczy, noży i nożyczek. Dziś ZWILLING jest jedną z najbardziej znanych marek na świecie i potrafi inspirować zarówno profesjonalistów jak i amatorów kuchni. Nowatorskie funkcje, doskonały design i najwyższa jakość charakteryzują wszystkie nasze produkty do kuchni i stołu jadalnego. Daj się zainspirować i odkryj świat ZWILLING!