Blender wysokowydajny Pro Zwilling Enfinigy - czarny
 • Blender wysokowydajny Pro Zwilling Enfinigy - czarny
 • Blender wysokowydajny Pro Zwilling Enfinigy - czarny
 • Blender wysokowydajny Pro Zwilling Enfinigy - czarny
 • Blender wysokowydajny Pro Zwilling Enfinigy - czarny
 • Blender wysokowydajny Pro Zwilling Enfinigy - czarny
 • Blender wysokowydajny Pro Zwilling Enfinigy - czarny
Blender wysokowydajny Pro Zwilling Enfinigy - czarny
Blender wysokowydajny Pro Zwilling Enfinigy - czarny Blender wysokowydajny Pro Zwilling Enfinigy - czarny Blender wysokowydajny Pro Zwilling Enfinigy - czarny Blender wysokowydajny Pro Zwilling Enfinigy - czarny Blender wysokowydajny Pro Zwilling Enfinigy - czarny Blender wysokowydajny Pro Zwilling Enfinigy - czarny

Zwilling Enfinigy Blender wysokowydajny Pro Zwilling Enfinigy

Kolor
53001-001-0
3 499,00 zł
rating (0)
Ostatnie sztuki w magazynie
Blender wysokowydajny Pro Zwilling Enfinigy - czarny
Blender wysokowydajny Pro Zwilling Enfinigy
3 499,00 zł

Dlaczego warto kupić Blender wysokowydajny Pro Zwilling Enfinigy?

Stworzyliśmy rycerza wśród blenderów. Wysokowydajny, profesjonalny blender jest flagowym urządzeniem serii ZWILLING ENFINIGY. Jego cichy, odporny silnik zasilany na prąd stały jest wyjątkowo długowieczny i wydajny. Dzięki wbudowanej funkcji bezpieczeństwa stosowanie urządzenia może mieć miejsce tylko z użyciem pokrywy, co zapobiega wszelkim obrażeniom.

Intuicyjne pokrętło sterowania umożliwia wybór aż 7 programów automatycznych (pulse, smoothie, koktajl, lody, kruszenie lodu, zupa i czyszczenie) oraz aż 12 poziomów prędkości. Shake, dip, sos i wiele innych uzyskają dzięki temu idealną konsystencję.

Wbudowana w blender waga z funkcją tarowania sprawia, że porcjowanie składników staje się dziecinnie łatwe, a dwuskrzydłowe, ząbkowane ostrza bez wysiłku rozdrobnią nawet najtwardsze produkty. Pojemnik urządzenia wykonany z pozbawionego BPA Tritanu jest wyjątkowo wytrzymały i odporny zarówno na skrajnie wysokie i niskie temperatury. Ponadto jego czyszczenie możliwe jest nie tylko pod bieżącą wodą, ale i dzięki specjalnej, zintegrowanej funkcji.

Jednoprzyciskowy projekt z wbudowanym podświetlanym wyświetlaczem umożliwia bezpieczną pielęgnację nie tylko samego pojemnika, ale też podstawy. Idealnie dopasowane wyposażenie w postaci miarki i wysokiej jakości wyciskarki ze zintegrowanym termometrem uzupełnia urządzenie czyniąc je praktycznym i wielozadaniowym.

CECHY SZCZEGÓLNE

 • Wysokowydajny silnik o mocy 1200 Watt
 • Wyjątkowo cichy i odporny na zużycie silnik prądu stałego
 • Skrzydełkowe ostrza ZWILLING o ząbkowanych krawędziach dla idealnej konsystencji
 • 7 programów automatycznych: pulse, smoothie, koktajl, lody, kruszenie lodu, zupa, czyszczenie
 • Liczne dodatkowe funkcje takie, jak wbudowana waga z funkcją tarowania, system blokady bezpieczeństwa oraz wygodny, podświetlany wyświetlacz
 • Miarka oraz wysokiej jakości wyciskarka dołączone do zestawu dla skompletowania urządzeń kuchennych
 • Wytrzymały i łatwy w pielęgnacji pojemnik o pojemności 1,8 l wykonany z wolnego od BPA Tritanu
 • Wyjątkowa odporna, specjalna wysokiej jakości powłoka o wyglądzie stali nierdzewnej
 • Opracowany przez ZWILLING w Niemczech, zaprojektowany w Mediolanie przez włoski duet projektantów Matteo Thun & Antonio Rodriguez

WYMIARY

Długość: 19.3 cm
Szerokość: 19.3 cm
Wysokość: 42.3 cm
Pojemność: 1.8 ltr
Masa: 5.8 kg
Linia
Enfinigy
Materiał
Tworzywo sztuczne
Zasilanie
Kabel
Napięcie
220 - 240 V
Moc
1200 Watt
Długość kabla
100 cm
Gwarancja
10 lat
Produkcja
Zwilling J.A. Henckels AG Germany

ZWILLING ENFINIGY

Poszliśmy z naszymi ostrzami o krok dalej. Odkryj serię ZWILLING ENFINIGY. Została opracowana w Solingen i zaprojektowana przez znanych mediolańskich projektantów Matteo Thuna i Antonio Rodrigueza. Rezultatem są trwałe elektryczne urządzenia kuchenne, które spełniają najwyższe wymagania: Twoje wymagania.

ZOBACZ WIĘCEJ PRODUKTÓW

WYJĄTKOWE OSTRZA ZWILLING

Oryginalne ostrze skrzydełkowe ZWILLING ze specjalną ząbkowaną krawędzią – idealne połączenie mocy i ostrości. Opracowane i wyprodukowane w Solingen.

WAGA I PROGRAM ZUPY

Zintegrowana waga z funkcją tarowania sprawia, że ważenie składników jest dziecinnie proste. Dzięki programowi zupy możesz przygotować gotową, ciepłą zupę za naciśnięciem jednego przycisku.

ZBLENDUJ WSZYSTKO

Dzięki blokadzie bezpieczeństwa urządzenie uruchamia się dopiero po prawidłowym założeniu pokrywki i wyłącza się automatycznie po zdjęciu jej podczas procesu miksowania.

ZWILLING

ZWILLING - Z KLINGENSTADT SOLINGEN NA CAŁY ŚWIAT

ZWILLING od 1731 roku produkuje noże i artykuły kuchenne w Solingen, kolebce światowej sławy producentów mieczy, noży i nożyczek. Dziś ZWILLING jest jedną z najbardziej znanych marek na świecie i potrafi inspirować zarówno profesjonalistów jak i amatorów kuchni. Nowatorskie funkcje, doskonały design i najwyższa jakość charakteryzują wszystkie nasze produkty do kuchni i stołu jadalnego. Daj się zainspirować i odkryj świat ZWILLING!