Aluminiowy blok na noże Zwilling
  • Aluminiowy blok na noże Zwilling
  • Aluminiowy blok na noże Zwilling
Aluminiowy blok na noże Zwilling
Aluminiowy blok na noże Zwilling Aluminiowy blok na noże Zwilling

Zwilling Aluminiowy blok na noże

549,00 zł
35028-200-0
-150,00 zł
399,00 zł

Najniższa cena: 319,20 zł

rating (0)
Ostatnie sztuki w magazynie Wysyłka w ciągu 1-2 dni
Aluminiowy blok na noże Zwilling
Aluminiowy blok na noże Zwilling
549,00 zł
399,00 zł

Funkcjonalność i design często spotykają się w nowoczesnej kuchni. Dlatego wymagania dotyczące jakości sprzętu są wysokie. Nie stanowi to jednak problemu dla aluminiowego bloku na noże ZWILLING. Profesjonalny blok noży może być wyposażony w maksymalnie siedem noży kuchennych: można w nim pomieścić dwa duże, dwa średnie i trzy małe noże o długości ostrza do 22 cm i są one zawsze chronione dzięki bezpiecznemu przechowywaniu. Aluminiowy blok na noże nie tylko przekonuje swoją funkcjonalnością, aby chronić noże i mieć je cały czas w gotowości, ale również przyciąga wzrok i wzbogaca każde zaplecze kuchenne.

Przejrzysty design i szczotkowane aluminium z akcentami w kolorze antracytu to miła odmiana od tradycyjnych bloków noży wykonanych z drewna. Jedynie wkładki wewnątrz bloku są drewniane, ponieważ ten naturalny materiał jest bardzo delikatny dla ostrzy. Istnieje możliwość zdjęcia pokrywy bloku, dla jeszcze dokładniejszego czyszczenia. Blok aluminiowy przeznaczony jest do nowoczesnych kuchni z blatami granitowymi, elementami betonowymi lub ścianami tylnymi o wyglądzie cegły lub łupka. Wpasowuje się harmonijnie w nowoczesne koncepcje projektowe i gustownie je uzupełnia.

CECHY SZCZEGÓLNE

  • Blok nożowy z miejscem na maksymalnie siedem noży
  • Nowoczesny design ze szczotkowanego aluminium
  • Zdejmowana pokrywa dla łatwego czyszczenia

WYMIARY

Wysokość: 25 cm
Szerokość: 11.7 cm
Długość: 11.7 cm
Masa: 1.35 kg
Materiał
Aluminium
Gwarancja
30 lat
Produkcja
Zwilling J.A. Henckels AG Germany
ZWILLING

ZWILLING - Z KLINGENSTADT SOLINGEN NA CAŁY ŚWIAT

ZWILLING od 1731 roku produkuje noże i artykuły kuchenne w Solingen, kolebce światowej sławy producentów mieczy, noży i nożyczek. Dziś ZWILLING jest jedną z najbardziej znanych marek na świecie i potrafi inspirować zarówno profesjonalistów jak i amatorów kuchni. Nowatorskie funkcje, doskonały design i najwyższa jakość charakteryzują wszystkie nasze produkty do kuchni i stołu jadalnego. Daj się zainspirować i odkryj świat ZWILLING!

ZOBACZ WIĘCEJ