Podstawka na książkę/tablet z drewna bukowego Artelegno
  • Podstawka na książkę/tablet z drewna bukowego Artelegno
  • Podstawka na książkę/tablet z drewna bukowego Artelegno
Podstawka na książkę/tablet z drewna bukowego Artelegno
Podstawka na książkę/tablet z drewna bukowego Artelegno Podstawka na książkę/tablet z drewna bukowego Artelegno

Artelegno Podstawka na książkę/tablet z drewna bukowego

Kolor
AL-46
479,00 zł
rating (0)
Ostatnie sztuki w magazynie Wysyłka w ciągu 1-2 dni
Podstawka na książkę/tablet z drewna bukowego Artelegno
Podstawka na książkę/tablet z drewna bukowego Artelegno
479,00 zł

Niezastąpiony gadżet, dla tych, którzy z chęcią eksperymentują z nowymi przepisami w kuchni. Dzięki podstawce na książkę kucharską możesz skoncentrować się w pełni na gotowaniu, bez obaw o przypadkowe zamknięcie się książki. Przygotuj się na odkrywanie nowych smaków z przepisem zawsze w zasięgu twojego wzroku.

Ta uniwersalna podstawka na książkę lub tablet, w całości wyprodukowana we Włoszech, jest wynikiem intensywnych badań nad wielofunkcyjnymi produktami do wykorzystania w gospodarstwie domowym. Stojak można przechowywać pomiędzy książkami kucharskimi, dzięki opcji składania na płasko. Jego rozmiar jest również dopasowany do tabletu oraz posiada 3 stopnie nachylenia.

Wykonanie z litego drewna bukowego, to nie tylko wspaniałe połączenie estetyki i trwałości, ale także wyraz oddania dla środowiska naturalnego. Całkowicie nadające się do recyklingu drewno gwarantuje, że Twoje wybory będą zgodne z wartościami zrównoważonego rozwoju. Podstawka jest starannie pokryta bezpiecznym dla żywności olejem, który nadaje jej gładką fakturę, doskonałą hydrofobowość i odporność na uporczywe plamy.

CECHY SZCZEGÓLNE

  • W pełni nadająca się do recyklingu
  • Lite drewno bukowe
  • Bezpieczna w kontakcie z żywnością
  • Odporna na zabrudzenia

WYMIARY

Długość: 30 cm
Wysokość: 20 cm
Szerokość: 2.9 cm
Materiał
Drewno
Gwarancja
2 lata
Produkcja
Artelegno Italy
Artelegno

ARTELEGNO - JAKOŚĆ LITEGO DREWNA

Kolekcje bloków na noże, desek do krojenia, tac i podkładek, pojemników i stojaków do manicure oraz akcesoriów kuchennych Artelegno pasują do każdego rodzaju wnętrza - od gospodarstwa domowego po profesjonalne restauracje i salony kosmetyczne. Najwyższej jakości materiały, które wytrzymają nawet bardzo intensywne użytkowanie oraz dodadzą uroku i eleganckiego designu inspirowanego pięknem natury.

ZOBACZ WIĘCEJ