Prostokątna blacha do piekarnika Ballarini Patisserie
  • Prostokątna blacha do piekarnika Ballarini Patisserie
Prostokątna blacha do piekarnika Ballarini Patisserie

Ballarini Patisserie Prostokątna blacha do piekarnika Ballarini Patisserie

Rozmiar
1AGK00.26
37,90 zł Brutto
rating (0)
W magazynie Wysyłka w ciągu 1-2 dni
Prostokątna blacha do piekarnika Ballarini Patisserie
Prostokątna blacha do piekarnika Ballarini Patisserie
37,90 zł

Seria Patisserie to odpowiedź na potrzeby najbardziej wymagających kucharzy specjalizujących się w wypiekach ciast i słodkościach.

Szeroki asortyment, zróżnicowane wielkości, pojemności i kształty, a przede wszystkim najwyższej jakości materiały, z których formy są wykonane gwarantują nam, że pieczenie stanie się proste i przyjemne.

Wszystkie formy serii Patisserie wykonane są z najwyższej jakości bezpiecznej dla zdrowia cienkiej stali, która to powleczona jest z obu stron warstwą powierzchni nieprzywierającej patentu Firmy Ballarini. Powierzchnia ta  pod nazwa CORTAN pozwala na bezstresowe pieczenie bez ryzyka przywierania ciast. Nie zawiera ona w sobie żadnych szkodliwych dla zdrowia substancji a w szczególności PFOA, związków niklu czy też metali ciężkich.

Produkcja w Unii Europejskiej, we włoskiej fabryce Ballarini gwarantuje, że produkty Patisserie są bezpieczne dla zdrowia i spełniają wszelkie jakościowe normy.

Prosta, klasyczna blacha do piekarnika do wielorakiego wykorzystania w zależności od naszych potrzeb. Dzięki zastosowanej powierzchni nieprzywierającej, ryzyko przywierania ograniczone jest do minimum.

Występuje w dwóch rozmiarach: 26 x 37 cm, oraz 32 x 37 cm.

Linia
Patisserie
Przeznaczenie
Do pieczenia ciast
Rodzaj powłoki
Klasyczna nieprzywierająca
Powłoka zapobiegająca przywieraniu potraw
Tak
Przystosowanie do piekarnika
Tak
Gwarancja
2 lata
Produkcja
Ballarini Italy