

Ładowanie...
3-częściowy zestaw do herbaty z zaparzaczem linii ZWILLING® Sorrento to niezwykle eleganckie urządzenie do przygotowania wybornych herbat. Jest połączeniem tradycyjnych rytuałów herbacianych z nowoczesnym materiałem i inteligentnym wyglądem. Czajnik ma pojemność 800 ml i przekonuje swoim purystycznym designem i prostą linią, będąc tym samym idealnym przedstawicielem projektów duetu Matteo Thun & Antonio Rodriguez.
Zapaczacz i pokrywka wykonane zostały ze specjalnej stali nierdzewnej 18/10. Ściany czajnika zrobiono z wyjątkowego szkła odpornego na wysokie temperatury. Zapewnia to znoszenie nawet najwyższych temperatur bez charakterystycznego dla innych czajników skakania. Najczęściej herbatę parzy się w wodzie o temperaturze pomiędzy 80 a 100°C. Dopiero wtedy zioła, liście czy przyprawy uwalniają pełnię aromatu. Dla zapewnienia odpowiedniej długości parzenia sitko posiada pokrywkę i bez problemu daje się wyciągnąć w idealnym momencie. Silikonowa powłoka znajdująca się na pokrywie zwiększa komfort stosowania zabezpieczając stalowe elementy przed nabraniem temperatury.
Zestaw do herbaty z serii ZWILLING® Sorrento bez obaw czyszczony może być w zmywarce. Stosowanie go sprawi, że nawet krótka przerwa na herbatę stanie się niezwykle przyjemna.
Długość: | 21.4 cm |
Szerokość: | 20.4 cm |
Wysokość: | 18.2 cm |
Pojemność: | 800 ml |
Masa: | 0.79 kg |
Linia naczyń szklanych ZWILLING® Sorrento i Sorrento Plus została stworzona przez znanego włoskiego projektanta Matteo Thuna. Charakterystyczna estetyka zapewnia imponujący wizualnie sposób podania ulubionego napoju lub deseru. Każdy egzemplarz ma doskonałą funkcjonalność. Niezależnie od tego, czy delektujesz się gorącym cappuccino, chłodnym musem czekoladowym, winem, zimnym piwem czy whisky z lodem, produkty ZWILLING® Sorrento i Sorrento Plus zwiększają doznania, utrzymując idealną temperaturę.
ZOBACZ WIĘCEJ PRODUKTÓW