Zatyczka do wina Zwilling Fresh & Save
 • Zatyczka do wina Zwilling Fresh & Save
 • Zatyczka do wina Zwilling Fresh & Save
 • Zatyczka do wina Zwilling Fresh & Save
 • Zatyczka do wina Zwilling Fresh & Save
 • Zatyczka do wina Zwilling Fresh & Save
Zatyczka do wina Zwilling Fresh & Save
Zatyczka do wina Zwilling Fresh & Save Zatyczka do wina Zwilling Fresh & Save Zatyczka do wina Zwilling Fresh & Save Zatyczka do wina Zwilling Fresh & Save Zatyczka do wina Zwilling Fresh & Save

Zwilling Fresh & Save Korek próżniowy

36802-000-0
29,90 zł
rating (0)
W magazynie
Zatyczka do wina Zwilling Fresh & Save
Korek próżniowy Zwilling Fresh & Save
29,90 zł

Życie jest zbyt krótkie, aby pić niedobre wino, dlatego też istotna jest jego żywotność w otwartej butelce. Raz otwarte rozpoczyna proces utleniania, co, szczególnie przy winie czerwonym, bardzo niekorzystnie wpływa na jego walory smakowe i zapachowe. Wino powinno oddychać dla uwolnienia swojego bukietu i niezwykłego aromatu, jednak zbyt długi kontakt z powietrzem sprawia, że wszystko to ginie po 2-3 dniach. Do teraz! Nowoczesny korek próżniowy Fresh & Save spowolni proces utleniania dzięki innowacyjnej uszczelce. Wystarczy, że umieścisz to designerskie narzędzie na szyjce butelki, a następnie jednym przyciskiem na pompie próżniowej wypompujesz z niej powietrze. Świeżość i aromat pozostaną z Tobą na dłużej, pozwalając cieszyć się ulubionym trunkiem. Obsługa pompy bezprzewodowej i próżniowego stopera jest niezwykle prosta i szybka – podobnie jak odkorkowanie. Ta najwyższej jakości zatyczka o idealnym wyglądzie nadaje się jednak nie tylko do wina: świetnie sprawdzi się również w przypadku aromatyzowanych oliw czy soków. Nie sprawdzi się wyłącznie do napojów gazowanych. Ponadto ten nierdzewny pomocnik może być myty w zmywarce, co znacznie ułatwia codzienne życie.

CECHY SZCZEGÓLNE

 • Funkcja próżni: otwarte wina i napoje bezalkoholowe zachowują świeżość na dłużej
 • Doskonałe do przechowywania olejów i soków
 • Eleganckie, ozdobne zamknięcie pasujące do wszystkich standardowych szyjek butelek (17 - 19 mm)
 • Można myć w zmywarce
 • Elegancki design wykonany z najwyższej jakości stali nierdzewnej
 • Łatwa obsługa dzięki innowacyjnemu zaworowi
 • Możliwość połączenia otwartych butelek z bezpłatną aplikacją ZWILLING w celu śledzenia przydatności produktów

WYMIARY

Długość: 3 cm
Szerokość: 3 cm
Wysokość: 4 cm
Masa: 0.02 kg
Przeznaczenie
Do przechowywania
Linia
Fresh & Save
Materiał
Stal nierdzewna
Tworzywo sztuczne
Czyszczenie przy użyciu zmywarek
Tak
Gwarancja
2 lata
Produkcja
Zwilling J.A. Henckels AG Germany

ZWILLING FRESH & SAVE

Powitaj świeżość i pożegnaj się z marnowaniem żywności. Jedz zdrowiej, oszczędzaj czas i przechowuj żywność z długotrwałą świeżością dzięki nowemu systemowi przechowywania próżniowego: Fresh & Save. Wyjątkowa technologia Fresh & Save zachowuje smaki i składniki odżywcze i utrzymuje świeżość żywności do pięciu razy dłużej niż metody przechowywania bez próżni.

ZOBACZ WIĘCEJ PRODUKTÓW

Pozostałe produkty z tej serii

[category:483:4:random:desc]
ZWILLING

ZWILLING - Z KLINGENSTADT SOLINGEN NA CAŁY ŚWIAT

ZWILLING od 1731 roku produkuje noże i artykuły kuchenne w Solingen, kolebce światowej sławy producentów mieczy, noży i nożyczek. Dziś ZWILLING jest jedną z najbardziej znanych marek na świecie i potrafi inspirować zarówno profesjonalistów jak i amatorów kuchni. Nowatorskie funkcje, doskonały design i najwyższa jakość charakteryzują wszystkie nasze produkty do kuchni i stołu jadalnego. Daj się zainspirować i odkryj świat ZWILLING!

ZOBACZ WIĘCEJ