Test noży Zwilling Twin Pollux

Test noży Zwilling Twin Pollux

"Każdy pasjonat gotowania wie jak istotny w domu jest dobry sprzęt. Kocham gotować i przywiązuję ogromną wagę do jakości akcesoriów i urządzeń jakich używam. Jakiś czas temu otrzymałam do testu wysokiej klasy  dwuczęściowy zestaw noży od firmy Zwilling.

Noże Zwilling wykonane są ze stali nierdzewnej oraz zostały poddane unikalnej metodzie hartowania FRIODUR. Dzięki tym procesom noże dłużej zachowują trwałość i odporność na korozję. Ostrze przebiega przez całą długość noża, co nadaje mu stabilność i doskonałe wyważenie. Ergonomiczny i bardzo wygodny uchwyt wykonany jest z wytrzymałego, antypoślizgowego tworzywa. Zapewnia to wygodę i bezpieczeństwo użytkowania.

Mniejszy nóż wchodzący w skład zestawu ma 10 cm długości i świetnie nadaje się do obierania, oczyszczania i krojenia – szczególnie mniejszych warzyw czy też owoców.
Drugi nóż Santoku o długości 18 cm jest nożem uniwersalnym. Sprawdzi się świetnie przy krojeniu, siekaniu większych warzyw i owoców oraz do krojenia w plasterki mięsa lub wędlin."

Zapraszamy na zapoznanie się z recenzją i opinią dotyczącą zestawu noży Zwilling na blogu kulinarnym "Pieguskowa kuchnia" (tutaj).

Zestaw 2 noży Zwilling Twin® Pollux