Pilnik do paznokci składany Zwilling Classic Inox
  • Pilnik do paznokci składany Zwilling Classic Inox
  • Pilnik do paznokci składany Zwilling Classic Inox
  • Pilnik do paznokci składany Zwilling Classic Inox
Pilnik do paznokci składany Zwilling Classic Inox
Pilnik do paznokci składany Zwilling Classic Inox Pilnik do paznokci składany Zwilling Classic Inox Pilnik do paznokci składany Zwilling Classic Inox

Zwilling Classic Inox Pilnik do paznokci składany Zwilling Classic Inox

Rozmiar
88309-121-0
69,00 zł
rating (0)
Ostatnie sztuki w magazynie Wysyłka w ciągu 1-2 dni
Pilnik do paznokci składany Zwilling Classic Inox
Pilnik do paznokci składany Zwilling Classic Inox
69,00 zł

Składany pilnik do paznokci z linii Classic Inox jest idealny do nadawania paznokciom idealnego kształtu lub do szybkiego i łatwego korygowania uszkodzeń paznokci w dowolnym czasie w drodze. Pilnik z wysokiej jakości szafirową powłoką i gruboziarnistym, a także drobnoziarnistym bokiem można złożyć do mocnego, białego plastikowego uchwytu, dzięki czemu jest bezpieczny i zajmuje mało miejsca.

Pilnik należy trzymać prosto i prowadzić tylko w jednym kierunku. Strona gruboziarnista skraca i modeluje paznokcie, strona drobnoziarnista wygładza rogi i krawędzie. Po nałożeniu olejku lub sztyftu do paznokci zapobiega łamaniu się łamliwych paznokci.

CECHY SZCZEGÓLNE

  • Pilnik z wysokiej jakości powłoką szafirową
  • Gruba i drobnoziarnista powierzchnia
  • Mechanizm składania w wytrzymałej plastikowej rączce

PIELĘGNACJA PRODUKTU

Zasadniczo pliki szafirowe nie wymagają żadnej konserwacji. Jeśli używany jest tylko do piłowania paznokci, pozostanie w pełni funkcjonalny przez kilka lat. Przy regularnym stosowaniu pył może osadzać się na powierzchni, co zmniejsza efekt ścieralności. Pilniki można czyścić szczotką ręczną, bieżącą wodą i w razie potrzeby, łagodnym środkiem czyszczącym. Ważne jest, aby dokładnie wysuszyć pilnik niestrzępiącą się szmatką lub suszarką do włosów. W ten sposób plik pozostanie przez długi czas jak nowy.

WYMIARY

Długość: 12 cm
Szerokość: 1.2 cm
Wysokość: 0.5 cm
Masa: 0.013 kg
Przeznaczenie
Dla niego
Dla niej
Linia
Classic Inox
Materiał
Stal nierdzewna
Tworzywo sztuczne
Gwarancja
30 lat
Produkcja
Zwilling J.A. Henckels AG Germany
ZWILLING

ZWILLING - Z KLINGENSTADT SOLINGEN NA CAŁY ŚWIAT

ZWILLING od 1731 roku produkuje noże i artykuły kuchenne w Solingen, kolebce światowej sławy producentów mieczy, noży i nożyczek. Dziś ZWILLING jest jedną z najbardziej znanych marek na świecie i potrafi inspirować zarówno profesjonalistów jak i amatorów kuchni. Nowatorskie funkcje, doskonały design i najwyższa jakość charakteryzują wszystkie nasze produkty do kuchni i stołu jadalnego. Daj się zainspirować i odkryj świat ZWILLING!