Obieraczka do warzyw 5 w 1 Zwilling Z-Cut
 • Obieraczka do warzyw 5 w 1 Zwilling Z-Cut
 • Obieraczka do warzyw 5 w 1 Zwilling Z-Cut
 • Obieraczka do warzyw 5 w 1 Zwilling Z-Cut
 • Obieraczka do warzyw 5 w 1 Zwilling Z-Cut
 • Obieraczka do warzyw 5 w 1 Zwilling Z-Cut
Obieraczka do warzyw 5 w 1 Zwilling Z-Cut
Obieraczka do warzyw 5 w 1 Zwilling Z-Cut Obieraczka do warzyw 5 w 1 Zwilling Z-Cut Obieraczka do warzyw 5 w 1 Zwilling Z-Cut Obieraczka do warzyw 5 w 1 Zwilling Z-Cut Obieraczka do warzyw 5 w 1 Zwilling Z-Cut

Zwilling Z-Cut Obieraczka do warzyw 5 w 1

36610-005-0
149,00 zł
rating (0)
Ostatnie sztuki w magazynie Wysyłka w ciągu 1-2 dni
Obieraczka do warzyw 5 w 1 Zwilling Z-Cut
Obieraczka do warzyw 5 w 1 Zwilling Z-Cut
149,00 zł

Jeśli uwielbiasz wzbogacać swoją codzienną dietę o dawkę zdrowia w postaci warzyw i owoców, mamy dla Ciebie gadżet idealny - gadżet, dzięki któremu otrzymujesz aż pięć urządzeń w jednym.

Obieraczka ZWILLING Z-Cut 5 w 1 wyposażona została w trzy niezwykle ostre, wymienne ostrza: normalne – do produktów twardych, ząbkowane - do miękkich oraz ostrze do obierania warzyw. Ponadto można jej używać na dwa sposoby: jako obieraczki poprzecznej (w kształcie litery Y) do efektywnego obierania i cięcia podłużnych produktów spożywczych lub jako obieraczki wzdłużnej (w kształcie litery L), która szczególnie dobrze sprawdza się przy składnikach okrągłych takich, jak ziemniaki, jabłka czy pomidory.

Ponadto urządzenie wyposażone zostało w mobilną głowicę obierającą. Innowacyjna technologia MotionBall pozwala na jej swobodny ruch i doskonałe dopasowanie się do kształtu warzyw i owoców.

Tę piękną całość dopełniają aż trzy praktyczne osłony ochronne na ostrza oraz, co niemal oczywiste, fascynujący, nowoczesny projekt autorstwa znanego duetu z Mediolanu, Matteo Thuna i Antonio Rodrigueza. Obieraczka 5 w 1 ZWILLING Z-Cut jest odporna na korozję i bez problemu może być myta w zmywarce, a ponadto może być używana dwustronnie tak przez osoby lewo- jak i praworęczne.

CECHY SZCZEGÓLNE

 • 3 wymienne ostrza: do produktów twardych, miękkich i do krojenia w julienne
 • 2 sposoby obierania: wzdłużne (w kształcie litery L) dla produktów okrągłych oraz poprzeczne (kształt litery Y) dla długich warzyw takich, jak ogórki czy marchewki
 • Innowacyjna technologia MotionBall: maksymalny ruch głowicy obierającej dostosowuje się do kształtu obieranych produktów
 • Dołączone 3 osłony ochronne na ostrza
 • Zarówno dla prawo- jak i leworęcznych
 • Odporna na rdzę i przystosowana do mycia w zmywarce
 • Projekt: Matteo Thun i Antonio Rodriguez

WYMIARY

Długość: 7.5 cm
Szerokość: 3.1 cm
Wysokość: 18 cm
Masa: 0.075 kg
Przeznaczenie
Do warzyw i owoców
Linia
Z-Cut
Materiał
Stal nierdzewna
Tworzywo sztuczne
Uchwyt
Z tworzywa sztucznego
Czyszczenie przy użyciu zmywarek
Tak
Gwarancja
30 lat
Produkcja
Zwilling J.A. Henckels AG Germany

ZWILLING Z-CUT

Przygotowanie świeżych i zdrowych potraw jest teraz łatwe i szybkie, ponieważ nasze wieloletnie doświadczenie w produkcji ostrzy włożyliśmy w rozwój opatentowanej technologii Z-Cut. Konstrukcja ostrzy w kształcie litery Z z funkcją dwukierunkową zapewnia szczególnie skuteczne tarcie, struganie, cięcie i skórowanie. Odkryj teraz nasze wielofunkcyjne i wszechstronne urządzenia.

ZOBACZ WIĘCEJ PRODUKTÓW

Pozostałe produkty z tej serii

[category:527:4:random:desc]