Spiralizer Zwilling Z-Cut
  • Spiralizer Zwilling Z-Cut
  • Spiralizer Zwilling Z-Cut
  • Spiralizer Zwilling Z-Cut
  • Spiralizer Zwilling Z-Cut
  • Spiralizer Zwilling Z-Cut
Spiralizer Zwilling Z-Cut
Spiralizer Zwilling Z-Cut Spiralizer Zwilling Z-Cut Spiralizer Zwilling Z-Cut Spiralizer Zwilling Z-Cut Spiralizer Zwilling Z-Cut

Zwilling Z-Cut Spiralizer Zwilling Z-Cut

Oszczędzasz -30,00 zł 99,99 zł
36610-001-0
-30,00 zł
69,99 zł

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 69,99 zł

rating (0)
W magazynie
Spiralizer Zwilling Z-Cut
Spiralizer Zwilling Z-Cut
99,99 zł
69,99 zł

Gotowanie świeże i zdrowe jest teraz jeszcze łatwiejsze i szybsze. Dzięki nożowi spiralnemu z serii ZWILLING Z-Cut możesz teraz przetwarzać świeżą żywność, taką jak owoce i warzywa, jeszcze wydajniej. Czy to spirale z surowego jedzenia do sałatki, cukinia do wegańskiego spaghetti i fettuccine, czy też pyszne spirale ziemniaczane: dzięki trzem wkładkom ostrzy możesz używać tej wszechstronnej pomocy kuchennej jako krajalnicy do warzyw, spaghetti i wielu innych. Ostrza ZWILLING robią różnicę: uwzględniliśmy nasze wieloletnie know-how w zakresie noży i technologii cięcia w rozwoju ostrzy ze stali nierdzewnej. Dzięki szczególnie ostrym ostrzom możesz teraz jeszcze łatwiej przygotować jedzenie do postaci wielkości kęsa. Wygląd spiralnego noża został stworzony przez mediolańskich projektantów Matteo Thuna i Antonio Rodrigueza i inspiruje swoim purystycznym designem. Jest to równie praktyczne: niewykorzystane wkładki ostrzy można wygodnie przechowywać w plastikowej obudowie i szybko wymieniać. Dzięki zastosowanym materiałom - stali nierdzewnej 18/10 i wysokiej jakości plastikowi - nóż spiralny jest łatwy w pielęgnacji i trwały. I łatwy do czyszczenia, ponieważ można go myć w zmywarce.

CECHY SZCZEGÓLNE

  • Spiralizer 4 w 1: do robienia makaronu warzywnego w 3 różnych szerokościach
  • Do przygotowania makaronu warzywnego, surowych warzyw lub pysznych wariacji owocowych na deser
  • Można myć w zmywarce, stabilny i trwały
  • Zastosowanie nierdzewnej stali nierdzewnej 18/10

WYMIARY

Długość: 8.2 cm
Szerokość: 8.2 cm
Wysokość: 15.4 cm
Masa: 0.16 kg
Przeznaczenie
Do warzyw i owoców
Linia
Z-Cut
Czyszczenie przy użyciu zmywarek
Tak
Gwarancja
30 lat
Produkcja
Zwilling J.A. Henckels AG Germany

ZWILLING Z-CUT

Przygotowanie świeżych i zdrowych potraw jest teraz łatwe i szybkie, ponieważ nasze wieloletnie doświadczenie w produkcji ostrzy włożyliśmy w rozwój opatentowanej technologii Z-Cut. Konstrukcja ostrzy w kształcie litery Z z funkcją dwukierunkową zapewnia szczególnie skuteczne tarcie, struganie, cięcie i skórowanie. Odkryj teraz nasze wielofunkcyjne i wszechstronne urządzenia.

ZOBACZ WIĘCEJ PRODUKTÓW
ZWILLING

ZWILLING - Z KLINGENSTADT SOLINGEN NA CAŁY ŚWIAT

ZWILLING od 1731 roku produkuje noże i artykuły kuchenne w Solingen, kolebce światowej sławy producentów mieczy, noży i nożyczek. Dziś ZWILLING jest jedną z najbardziej znanych marek na świecie i potrafi inspirować zarówno profesjonalistów jak i amatorów kuchni. Nowatorskie funkcje, doskonały design i najwyższa jakość charakteryzują wszystkie nasze produkty do kuchni i stołu jadalnego. Daj się zainspirować i odkryj świat ZWILLING!