Zestaw dziecięcy Zwilling Dżungla
  • Zestaw dziecięcy Zwilling Dżungla
  • Łyżka Zwilling Dżungla
  • Widelec Zwilling Dżungla
  • Nóż Zwilling Dżungla
  • Łyżeczka Zwilling Dżungla
Zestaw dziecięcy Zwilling Dżungla
Zestaw dziecięcy Zwilling Dżungla Łyżka Zwilling Dżungla Widelec Zwilling Dżungla Nóż Zwilling Dżungla Łyżeczka Zwilling Dżungla

Zwilling Kids Zestaw dziecięcy Zwilling Dżungla

07135-610-0
129,00 zł
rating (0)
Dostępne Wysyłka w ciągu 1-2 dni
Zestaw dziecięcy Zwilling Dżungla
Zestaw dziecięcy Zwilling Dżungla
129,00 zł

Dlaczego warto kupić zestaw dziecięcy Dżungla?

Dzieciństwo to zabawa. Ale dlaczego ma ona się kończyć wraz z wyjściem z dziecięcego pokoju? Z 4-częściowym zestawem dziecięcych sztućców z serii Dżungla także każdy posiłek będzie dla malucha rozrywką, a nie przykrym obowiązkiem.

Zestaw jest idealnie przystosowany do małych dłoni, nie mających jeszcze pełni wprawy w posługiwaniu się nożem czy widelcem. Wszystkie spiczaste i ostre krawędzie zostały odpowiednio stępione, by zminimalizować ryzyko urazów.

Sztućce pokryte zostały kolorowymi wizerunkami zwierząt, by umilić dzieciom czas spędzony przy jedzeniu. Bez obaw można cały zestaw czyścić nawet za pomocą zmywarki.

Lekki i poręczny zestaw dziecięcy Dżungla to gwarancja dobrej zabawy także przy stole. Dzięki swojej formie sztućce będą łatwe w użyciu nawet dla milusińskich od lat 3. Uczyń każdy posiłek niezapomnianą przygodą!

 CECHY SZCZEGÓLNE

  • Cały zestaw wykonano z litej stali nierdzewnej, która jednocześnie charakteryzuje się dużą wytrzymałością
  • Sztućce pokryto wizerunkami zwierząt, by zachęcić dziecko do jedzenia, a także umilić czas przy nim spędzony
  • Ostra krawędź noża, a także spiczaste zakończenia widelca zostały stępione, by zminimalizować ryzyko skaleczenia czy innego urazu

WYMIARY

Długość: 21.5 cm
Szerokość: 15 cm
Wysokość: 2.5 cm
Masa: 0.12 kg
Linia
Kids
Materiał
Stal nierdzewna
Czyszczenie przy użyciu zmywarek
Tak
Gwarancja
30 lat
Produkcja
Zwilling J.A. Henckels AG Germany

ZWILLING - ZESTAWY DZIECIĘCE

Jedz jak dorośli: pierwsze sztućce dla dzieci to coś wyjątkowego! Wysokiej jakości sztućce dziecięce firmy ZWILLING są ergonomicznie zaprojektowane dla małych rączek dzieci i są odpowiednie dla dzieci w wieku od 3 lat. Maluchy mogą samodzielnie korzystać z zestawu noża, widelca oraz jednej małej i jednej dużej łyżki. W ten sposób dzieci uczą się w zabawny sposób, jak posługiwać się sztućcami.

ZOBACZ WIĘCEJ PRODUKTÓW

DZIECIĘCE MOTYWY

Nauka obsługi sztućców jest dziecinnie prosta - z księżniczką Emilie, rycerzem Eckbertem czy zwierzątkami to jeszcze więcej frajdy.

ERGONOMICZNE UCHWYTY

Sztućce o ergonomicznym kształcie wygodnie i pewnie leżą w dłoni. Jest to ważne i wspomaga efekt uczenia się.

NA KAŻDĄ OKAZJĘ

Sztućce dziecięce ZWILLING będą sprawiać radość przez długie lata i są świetnym pomysłem na prezent.

ZWILLING

ZWILLING - Z KLINGENSTADT SOLINGEN NA CAŁY ŚWIAT

ZWILLING od 1731 roku produkuje noże i artykuły kuchenne w Solingen, kolebce światowej sławy producentów mieczy, noży i nożyczek. Dziś ZWILLING jest jedną z najbardziej znanych marek na świecie i potrafi inspirować zarówno profesjonalistów jak i amatorów kuchni. Nowatorskie funkcje, doskonały design i najwyższa jakość charakteryzują wszystkie nasze produkty do kuchni i stołu jadalnego. Daj się zainspirować i odkryj świat ZWILLING!