Zestaw dziecięcy Zwilling Emilie
  • Zestaw dziecięcy Zwilling Emilie
  • Zestaw dziecięcy Zwilling Emilie
  • Zestaw dziecięcy Zwilling Emilie
Zestaw dziecięcy Zwilling Emilie
Zestaw dziecięcy Zwilling Emilie Zestaw dziecięcy Zwilling Emilie Zestaw dziecięcy Zwilling Emilie

Zwilling Kids Zestaw dziecięcy Zwilling Emilie

07136-210-0
139,00 zł Brutto
rating (0)
Ostatnie sztuki w magazynie Wysyłka w ciągu 1-2 dni
Zestaw dziecięcy Zwilling Emilie
Zestaw dziecięcy Zwilling Emilie
139,00 zł

Dlaczego warto kupić zestaw dziecięcy Emilie?

Dzieciństwo to zabawa. Ale dlaczego ma ona się kończyć wraz z wyjściem z dziecięcego pokoju? Z 4-częściowym zestawem dziecięcych sztućców z serii Emilie także każdy posiłek będzie dla malucha rozrywką, a nie przykrym obowiązkiem.

Zestaw jest idealnie przystosowany do małych dłoni, nie mających jeszcze pełni wprawy w posługiwaniu się nożem czy widelcem. Wszystkie spiczaste i ostre krawędzie zostały odpowiednio stępione, by zminimalizować ryzyko urazów.

Sztućce pokryte zostały wizerunkami królów i księżniczek, by umilić dzieciom czas spędzony przy jedzeniu. Grafiki nie znikną nawet po wielu myciach, dlatego bez obaw można cały zestaw czyścić nawet za pomocą zmywarki.

Lekki i poręczny zestaw dziecięcy Emilie to gwarancja dobrej zabawy także przy stole. Dzięki swojej formie sztućce będą łatwe w użyciu nawet dla milusińskich od lat 3. Uczyń każdy posiłek niezapomnianą przygodą!

 CECHY SZCZEGÓLNE

  • Cały zestaw wykonano z litej stali nierdzewnej, która jednocześnie charakteryzuje się dużą wytrzymałością
  • Sztućce pokryto wizerunkami królów i księżniczek, by zachęcić dziecko do jedzenia, a także umilić czas przy nim spędzony
  • Ostra krawędź noża, a także spiczaste zakończenia widelca zostały stępione, by zminimalizować ryzyko skaleczenia czy innego urazu
Linia
Kids
Gwarancja
30 lat
Produkcja
Zwilling J.A. Henckels AG Germany