Zestaw dziecięcy Eckbert
  • Zestaw dziecięcy Eckbert
Zestaw dziecięcy Eckbert

Zwilling Zestaw dziecięcy Zwilling Eckbert

07132-210-0
129,00 zł Brutto
rating (0)
Dostępne Wysyłka w ciągu 5-7 dni
Zestaw dziecięcy Eckbert
Zestaw dziecięcy Zwilling Eckbert
129,00 zł

Dlaczego warto kupić zestaw dziecięcy Eckbert?

Dzieciństwo to zabawa. Ale dlaczego ma ona się kończyć wraz z wyjściem z dziecięcego pokoju? Z 4-częściowym zestawem dziecięcych sztućców z serii Eckbert także każdy posiłek będzie dla malucha rozrywką, a nie przykrym obowiązkiem.

Zestaw jest idealnie przystosowany do małych dłoni, nie mających jeszcze pełni wprawy w posługiwaniu się nożem czy widelcem. Wszystkie spiczaste i ostre krawędzie zostały odpowiednio stępione, by zminimalizować ryzyko urazów.

Sztućce pokryte zostały wizerunkami rycerzy, by umilić dzieciom czas spędzony przy jedzeniu. Grafiki nie znikną nawet po wielu myciach, dlatego bez obaw można cały zestaw czyścić nawet za pomocą zmywarki.

Lekki i poręczny zestaw dziecięcy Eckbert to gwara ncja dobrej zabawy także przy stole. Dzięki swojej formie sztućce będą łatwe w użyciu nawet dla milusińskich od lat 3. Uczyń każdy posiłek niezapomnianą przygodą!

 CECHY SZCZEGÓLNE

  • Cały zestaw wykonano z litej stali nierdzewnej, która jednocześnie charakteryzuje się dużą wytrzymałością
  • Sztućce pokryto wizerunkami rycerzy, by zachęcić dziecko do jedzenia, a także umilić czas przy nim spędzony
  • Ostra krawędź noża, a także spiczaste zakończenia widelca zostały stępione, by zminimalizować ryzyko skaleczenia czy innego urazu
Gwarancja
30 lat
Produkcja
Zwilling J.A. Henckels AG Germany