68-częściowy zestaw sztućców Zwilling Loft
  • 68-częściowy zestaw sztućców Zwilling Loft
  • Widelec Zwilling Loft
  • Nóż Zwilling Loft
  • Łyżka Zwilling Loft
  • Łyżeczka Zwilling Loft
  • Widelczyk Zwilling Loft
68-częściowy zestaw sztućców Zwilling Loft
68-częściowy zestaw sztućców Zwilling Loft Widelec Zwilling Loft Nóż Zwilling Loft Łyżka Zwilling Loft Łyżeczka Zwilling Loft Widelczyk Zwilling Loft

Zwilling Loft 68-częściowy zestaw sztućców

1 749,00 zł
07039-368-0
-650,00 zł
1 099,00 zł

Najniższa cena: 1 749,00 zł

rating (0)
Ostatnie sztuki w magazynie Wysyłka w ciągu 1-2 dni
68-częściowy zestaw sztućców Zwilling Loft
68-częściowy zestaw sztućców Zwilling Loft
1 749,00 zł
1 099,00 zł

Dzięki wysokiej jakości zestawowi sztućców z serii LOFT marki ZWILLING stół na rodzinne śniadanie, obiad z kolegami lub kolację z przyjaciółmi jest całkowicie i stylowo nakryty. W zestawie znajdą Państwo po 12 łyżek stołowych, widelców, noży, łyżeczek do kawy oraz widelczyków do ciasta. Dzięki nowoczesnemu krojowi i zaokrąglonym rękojeściom każdy widelec, łyżka i nóż wygodnie leży w dłoni. Dodatkowo w zestawie znajdują się dwa widelce do mięsa i łyżki do serwowania oraz jedna łyżka do zupy, łyżka do sosu, łyżeczka do cukru i łopatka do ciasta. Duża krawędź tnąca noża dzieli również każdą potrawę na kawałki wielkości kęsa przy niewielkim wysiłku. 68-częściowy zestaw sztućców dla 12 osób został wykonany z wysokiej jakości stali nierdzewnej 18/10, co sprawia, że jest nie tylko łatwy w pielęgnacji, ale również nadaje się do szybkiego i łatwego czyszczenia w zmywarce. Dzięki wypolerowanej powierzchni sztućców ze stali nierdzewnej i subtelnie wygrawerowanemu logo ZWILLING, zestaw ten przyciąga wzrok na każdym stole.

CECHY SZCZEGÓLNE

  • Elegancki krój i ścięte końce dla optymalnej obsługi
  • Elegancki design dzięki polerowanej powierzchni i żywej nucie
  • Odporna na zarysowania, nierdzewna i odporna na korozję stal nierdzewna 18/10

ZAWARTOŚĆ ZESTAWU

W skład zestawu wchodzi: 12 łyżek stołowych, 12 noży, 12 widelców, 12 łyżeczek do kawy, 12 widelców do ciasta, 2 widelce do mięsa, 2 łyżki do serwowania, łyżka do zupy, łyżka do sosu, łyżeczka do cukru i łopatka do ciasta.

WYMIARY

Długość: 49.5 cm
Szerokość: 37.5 cm
Wysokość: 5.5 cm
Masa: 3 kg
Linia
Loft
Materiał
Stal nierdzewna
Czyszczenie przy użyciu zmywarek
Tak
Gwarancja
30 lat
Produkcja
Zwilling J.A. Henckels AG Germany

ZWILLING LOFT

Dbałość o szczegóły znajduje odzwierciedlenie w każdym nożu, łyżce i widelcu z serii sztućców LOFT: dzięki płynnemu przejściu od smukłej przedniej części do charakterystycznego i ściętego uchwytu, poszczególne sztućce szczególnie dobrze leżą w dłoni. Polerowana stal nierdzewna 18/10 oraz duża grubość i masa materiału zapewniają wysoką jakość.

ZOBACZ WIĘCEJ PRODUKTÓW

NÓŻ MONOBLOKOWY

W tym procesie produkcyjnym ostrze i rękojeść są wykuwane z jednego kawałka stali chromowej o wysokiej zawartości węgla, dzięki czemu noże są wyjątkowo wytrzymałe.

WIDELEC I ŁYŻKA

Od perforowanej blachy stalowej do wytłaczanych, szlifowanych i polerowanych sztućców daleko. Produkcja obejmuje wiele skomplikowanych etapów pracy, w których niezbędna jest precyzyjna praca ręczna.

SZTUĆCE DOSKONAŁE

Od wysokiej jakości materiału po misterne wykonanie i dynamiczny design. Zestaw sztućców wizualnie upiększa każdy stół bez utraty jakości.

Pozostałe produkty z tej serii

[category:529:4:random:desc]