

Ładowanie...
Seria sztućców KING charakteryzuje się delikatnie zakrzywioną linią oraz wygiętymi ku górze uchwytami, dzięki czemu doskonale nadają się na każdą okazję. Decydując się na niego, otrzymają Państwo zestaw obiadowy oraz kawowy dla 12 osób, chochelkę do zup, łyżkę do nalewania sosów, łyżeczkę do cukru, łopatkę do tortów, dwa widelce do mięsa oraz łyżkę do serwowania.
Dzięki jego zaokrąglonym krawędziom i matowej powierzchni zestaw KING prezentuje się szczególnie elegancko. Wszystkie jego elementy wykonane zostały z doskonałej stali nierdzewnej 18/10, a noże wykute zostały z jej pojedynczych bloków.
Z zestawem sztućców marki ZWILLING ugoszczą Państwo swoich gości z wyjątkowym szykiem i elegancją.
Zestaw zawiera: 12 noży obiadowych, 12 widelców, 12 łyżek, 12 łyżeczek do kawy, 12 widelców do ciasta, 1 łyżkę do zupy, 2 widelce do mięsa, 2 łyżki do serwowania, 1 łyżka do sosu, 1 łopatkę do ciasta, 1 łyżeczkę do cukru.
Długość: | 49.5 cm |
Szerokość: | 37.5 cm |
Wysokość: | 10.5 cm |
Masa: | 6.2 kg |
Z zestawem ZWILLING KING każdy stół przyciąga wzrok. Polerowana, wysokiej jakości stal nierdzewna o doskonałej jakości jest oczywiście odporna na korozję. Jest to szczególnie praktyczne, ponieważ po użyciu wszystko można włożyć do zmywarki, która następnie przejmuje czyszczenie. Zestaw oferuje wiele sztućców, które są oczywiste dla pięknie nakrytego stołu: na przykład serwowanie, łyżki do sosów i zup, widelce do sałatek i mięsa, a także łyżki do cukru i łyżkieczki do ciast.
Wysokiej jakości stal nierdzewna zapewnia odporność na korozję i trwałość zestawu sztućców.
Sztućce szczególnie dobrze leżą w dłoni i przyciągają wzrok na każdym pięknie nakrytym stole.
Szlachetne w designie, a jednocześnie dyskretne zestawy sztućców z serii ZWILLING KING nadają się na każdą okazję.
Wysokiej jakości sztućce nie tylko podkreślają charakter potraw, ale też znacząco przyczyniają się do przyjemności czerpanej z ich spożywania. Muszą być wytwarzane w odpowiednich warunkach i charakteryzować się niezwykłą trwałością.