30-częściowy zestaw sztućców Zwilling Bellasera - złoty
  • 30-częściowy zestaw sztućców Zwilling Bellasera - złoty
  • Widelec Zwilling Bellasera - złoty
  • Nóż Zwilling Bellasera - złoty
  • Łyżka Zwilling Bellasera - złota
  • Łyżeczka Zwilling Bellasera - złota
  • Widelczyk do ciast Zwilling Bellasera - złoty
30-częściowy zestaw sztućców Zwilling Bellasera - złoty
30-częściowy zestaw sztućców Zwilling Bellasera - złoty Widelec Zwilling Bellasera - złoty Nóż Zwilling Bellasera - złoty Łyżka Zwilling Bellasera - złota Łyżeczka Zwilling Bellasera - złota Widelczyk do ciast Zwilling Bellasera - złoty

Zwilling Bellasera 30-częściowy zestaw sztućców Zwilling Bellasera

Kolor
Oszczędzasz -400,00 zł 1 299,00 zł
22769-630-0
-400,00 zł
899,00 zł

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 899,00 zł

rating (0)
W magazynie
30-częściowy zestaw sztućców Zwilling Bellasera - złoty
30-częściowy zestaw sztućców Zwilling Bellasera
1 299,00 zł
899,00 zł

Dzięki specjalnemu zestawowi sztućców z serii BELLASERA firmy ZWILLING stół obiadowy na rodzinne śniadanie, obiad z kolegami lub kolację z przyjaciółmi jest całkowicie i stylowo nakryty. Zestaw zawiera sześć łyżek stołowych, widelców, noży, łyżeczkek do kawy i widelczyków do ciasta. Dzięki nowoczesnemu krojowi i wypukłym zakrzywionym uchwytom, które pozwalają sztućcom „unosić się” na stole, każdy widelec, łyżka i nóż wygodnie leżą w dłoni. Specjalny kształt rękojeści zmienia nóż w nóż „stojący”, ponieważ można go ustawić ostrzem skierowanym w dół.

30-częściowy zestaw sztućców dla 6 osób pokryty został powłoką PVD o wysokim połysku, dzięki czemu jest nie tylko stabilny wymiarowo i nierdzewny, ale nadaje się również do szybkiego i łatwego czyszczenia w zmywarce. Podczas gdy noże są wykonane ze specjalnej stali ostrza, widelce i łyżki są wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej 18/10.

CECHY SZCZEGÓLNE

  • Nóż monoblokowy: wykonany z wysokiej jakości stali ostrza i wykuty z jednego kawałka
  • Sztućce z zakrzywionymi uchwytami
  • Pokryte specjalną powłoką PVD o wysokim połysku
  • Widelec, łyżka i części do serwowania wykonane z nierdzewnej i odpornej na korozję stali 18/10

ZAWARTOŚĆ ZESTAWU

Zestaw zawiera: 6 noży obiadowych, 6 widelców, 6 łyżek stołowych, 6 łyżeczek do kawy, 6 widelczyków do ciasta.

Linia
Bellasera
Materiał
Stal nierdzewna
Czyszczenie przy użyciu zmywarek
Tak
Gwarancja
30 lat
Produkcja
Zwilling J.A. Henckels AG Germany

ZWILLING BELLASERA

Czasami romantycznie, czasem ekscytująco inaczej: zestaw sztućców Bellasera urzeka nowoczesnym designem i wypukłymi, zakrzywionymi uchwytami - dosłownie unosi się na stole. „Stojący” nóż jest również efektownym elementem wystroju. Połącz ten elegancki zestaw sztućców na różne sposoby i za każdym razem zaskakuj swoich gości. Zestaw sztućców dla maksymalnie sześciu osób można myć w zmywarce i jest odporny na korozję.

ZOBACZ WIĘCEJ PRODUKTÓW

NÓŻ MONOBLOKOWY

W tym procesie produkcyjnym ostrze i rękojeść są kute z jednego kawałka stali chromowej o wysokiej zawartości węgla, aby uzyskać szczególnie wytrzymałe noże.

WIDELEC I ŁYŻKA

To długa droga od perforowanej blachy stalowej do polerowanych i powlekanych sztućców. Produkcja obejmuje wiele skomplikowanych etapów pracy, w których niezbędna jest precyzyjna praca ręczna.

SZTUĆCE DOSKONAŁE

Od wysokiej jakości materiału przez misterną obróbkę z powłoką PVD po ekstrawagancki design. Zestaw sztućców wizualnie upiększa każdy stół bez utraty jakości.

ZWILLING

ZWILLING - Z KLINGENSTADT SOLINGEN NA CAŁY ŚWIAT

ZWILLING od 1731 roku produkuje noże i artykuły kuchenne w Solingen, kolebce światowej sławy producentów mieczy, noży i nożyczek. Dziś ZWILLING jest jedną z najbardziej znanych marek na świecie i potrafi inspirować zarówno profesjonalistów jak i amatorów kuchni. Nowatorskie funkcje, doskonały design i najwyższa jakość charakteryzują wszystkie nasze produkty do kuchni i stołu jadalnego. Daj się zainspirować i odkryj świat ZWILLING!