30-częściowy zestaw sztućców Zwilling Bellasera - złoty
  • 30-częściowy zestaw sztućców Zwilling Bellasera - złoty
  • Widelec Zwilling Bellasera - złoty
  • Nóż Zwilling Bellasera - złoty
  • Łyżka Zwilling Bellasera - złota
  • Łyżeczka Zwilling Bellasera - złota
  • Widelczyk do ciast Zwilling Bellasera - złoty
30-częściowy zestaw sztućców Zwilling Bellasera - złoty
30-częściowy zestaw sztućców Zwilling Bellasera - złoty Widelec Zwilling Bellasera - złoty Nóż Zwilling Bellasera - złoty Łyżka Zwilling Bellasera - złota Łyżeczka Zwilling Bellasera - złota Widelczyk do ciast Zwilling Bellasera - złoty

Zwilling Bellasera 30-częściowy zestaw sztućców

Kolor
22769-630-0
1 299,00 zł
rating (0)
W magazynie Wysyłka w ciągu 1-2 dni
30-częściowy zestaw sztućców Zwilling Bellasera - złoty
30-częściowy zestaw sztućców Zwilling Bellasera
1 299,00 zł

Odkryj niezwykły zestaw sztućców Bellasera, który został stworzony z myślą o tych chwilach, kiedy chcesz nie tylko zabawić swoich gości, ale także ich zainspirować. Nasze designerskie sztućce przyciągają wzrok i zamieniają każdą dekorację stołu w nowoczesne dzieło sztuki.

Wszystkie uchwyty sztućców są wypukle zakrzywione, nadając im unikalny efekt "unoszenia się" na stole. Podczas gdy widelce, łyżki i łyżeczki są wykonane ze stali nierdzewnej 18/10, do noża monoblokowego użyto wysokiej jakości stali chromowej. Jedną z wyjątkowych cech naszego noża jest możliwość umieszczenia go ostrzem w dół, tworząc efektowne ułożenie na stole. To zaskakujący szczegół, który nie tylko wyróżnia nasz zestaw, ale także zapewnia wygodny chwyt i odkładanie noża po skończonym posiłku.
30-częściowy zestaw Bellasera został zaprojektowany dla 6 osób i jest idealny do zaprezentowania podczas eleganckich przyjęć i uroczystości. Ponadto, sztućce są odporne na korozję i mogą być myte w zmywarce, zapewniając Ci wygodę użytkowania i łatwość czyszczenia.

Sztućce Zwilling Bellasera nie podążają za trendami - to właśnie one wyznaczają trendy. Dodaj wyjątkowy urok i styl do swojego stołu, dzięki naszemu niezwykłemu zestawowi Bellasera.

CECHY SZCZEGÓLNE

  • Nóż monoblokowy: wykonany z wysokiej jakości stali ostrza i wykuty z jednego kawałka
  • Sztućce z zakrzywionymi uchwytami
  • Pokryte specjalną powłoką PVD o wysokim połysku
  • Widelec, łyżka i części do serwowania wykonane z nierdzewnej i odpornej na korozję stali 18/10

ZAWARTOŚĆ ZESTAWU

Zestaw zawiera: 6 noży obiadowych, 6 widelców, 6 łyżek stołowych, 6 łyżeczek do kawy, 6 widelczyków do ciasta.

Linia
Bellasera
Materiał
Stal nierdzewna
Czyszczenie przy użyciu zmywarek
Tak
Gwarancja
30 lat
Produkcja
Zwilling J.A. Henckels AG Germany

ZWILLING BELLASERA

Czasami romantycznie, czasem ekscytująco: zestaw sztućców Bellasera urzeka nowoczesnym designem i wypukłymi, zakrzywionymi uchwytami - dosłownie unosi się na stole. „Stojący” nóż jest również efektownym elementem wystroju. Połącz ten elegancki zestaw sztućców na różne sposoby i za każdym razem zaskakuj swoich gości. Zestaw sztućców dla maksymalnie sześciu osób można myć w zmywarce i jest odporny na korozję.

NóŻ MONOBLOKOWY

Podczas procesu produkcji ostrze i rękojeść są kute z jednego kawałka stali chromowej o wysokiej zawartości węgla, aby uzyskać szczególnie wytrzymałe noże, dzięki czemu nóż jest niezwykle wytrzymały i idealnie leży w dłoni.

WIDELEC I ŁYŻKA

To długa droga od perforowanej blachy stalowej do polerowanych i powlekanych sztućców. Produkcja obejmuje wiele skomplikowanych etapów pracy, w których niezbędna jest precyzyjna praca ręczna.

SZTUĆCE DOSKONAŁE

Od wysokiej jakości materiału przez misterną obróbkę z powłoką PVD po ekstrawagancki design. Zestaw sztućców upiększy każdy stół.