Pojemnik do przechowywania Staub - zielony
  • Pojemnik do przechowywania Staub - zielony
  • Pojemnik do przechowywania Staub - zielony
  • Pojemnik do przechowywania Staub - zielony
Pojemnik do przechowywania Staub - zielony
Pojemnik do przechowywania Staub - zielony Pojemnik do przechowywania Staub - zielony Pojemnik do przechowywania Staub - zielony

Staub Storage Pojemnik do przechowywania Staub

Pojemność
Kolor
40511-794-0
149,00 zł Brutto
rating (0)
Ostatnie sztuki w magazynie Wysyłka w ciągu 1-2 dni
Pojemnik do przechowywania Staub - zielony
Pojemnik do przechowywania Staub
149,00 zł

Staub od dziesięcioleci słynie z trwałych i solidnych naczyń żeliwnych z emalią o przepięknych barwach.

Produkowane w Alzacji, charakteryzują się niezwykłą trwałością i solidnością wykonania. Każdy produkt podlega wielu weryfikacjom i testom, zanim trafi do końcowego odbiorcy. Firma Staub rygorystycznie przestrzega wszelkich norm unijnych oraz certyfikacji.

Emalia, którą powlekane są naczynia Staub, to szklista emulsja wielokrotnie nakładana na żeliwne naczynie, a potem wypalana w temperaturach sięgających nawet 1000 stopni. Jest błyszcząca, kolorowa i bardzo trwała. Do koloryzacji używane są wyłącznie naturalne barwniki.

Najnowszą linią wprowadzoną przez firmę Staub jest kolekcja naczyń ceramicznych. Pięknie prezentują się na stole, dodając powabu smakowitym potrawom na nich serwowanym. Są uwielbiane przez szefów kuchni najlepszych restauracji i hoteli na całym świecie.

Naczynia te nadają się również do gotowania - można w nich zapiekać w piekarniku, czy gotować w mikrofalówce. Wytrzymują temperatury od -20 do +300 stopni Celsjusza. Świetnie też nadają się do przechowywania dań, a dzięki szczelnej pokrywce dania dłużej zachowują świeżość.

Można je czyścić w zmywarce, choć z czasem emalia pokrywająca naczynie może trochę zmatowieć.

Naczynia ceramiczne Staub to znakomity pomysł na prezent. Bogactwo rozmiarów, kolorów i kształtów naczyń żeliwnych i ceramicznych Staub zadowoli każdego kulinarnego estetę.

Dlaczego warto kupić pojemnik do przechowywania Staub?

OPIS PRODUKTU

Piękny, ceramiczny pojemnik z dopasowaną, ciężką pokrywką. Może służyć do przechowywania zarówno sypkich, jak i płynnych substancji. Pojemność 1 litr. Stylowe dopełnienie każdej kuchni.

Idealny produkt na prezent na każda okazję.

WYMIARY

Wysokość (bez pokrywki): 15.7 cm
Wysokość: 18 cm
Szerokość: 12.4 cm
PojemnośćL 1 ltr
Linia
Storage
Przeznaczenie
Do przechowywania
Rodzaj powłoki
Ceramiczna
Gwarancja
30 lat
Produkcja
Staub France