Korkociąg z podwójną dźwignią Zwilling Sommelier - 20 cm
  • Korkociąg z podwójną dźwignią Zwilling Sommelier - 20 cm
Korkociąg z podwójną dźwignią Zwilling Sommelier - 20 cm

Zwilling Sommelier Korkociąg z podwójną dźwignią Zwilling Sommelier

Rozmiar
39619-000-0
319,00 zł Brutto
rating (0)
Dostępne Wysyłka w ciągu 1-2 dni
Korkociąg z podwójną dźwignią Zwilling Sommelier - 20 cm
Korkociąg z podwójną dźwignią Zwilling Sommelier
319,00 zł

Korkociąg z podwójną dźwignią stylowo otworzy dobra butelkę wina. Dzięki odpowiedniej konstrukcji jest bardzo łatwy w użyciu. Zaostrzoną śrubę otwieracza wkręcasz w korek przy użyciu wygodnej rączki, następnie opuszczasz ramiona otwieracza, aby usunąć korek z butelki. Wysoka jakość tego produktu zadowoli każdego miłośnika wina. Jest pokryty niklem dzięki czemu jest odporny na rdzę, co zapewnia zarówno elegancki wygląd jak i higienę użytkowania. Skorzystaj z otwieracza do wina z podwójną dźwignią marki ZWILLING, aby otwierać wino w doskonałym stylu.

CECHY SZCZEGÓLNE

  • Do łatwego otwierania butelek z korkiem
  • Pokryty niklem
  • Łatwy i skuteczny w użyciu
  • Z centralnie umieszczonym zaostrzonym korkociągiem

WYMIARY

Długość: 20 cm
Szerokość: 7 cm
Wysokość: 3.5 cm
Masa: 0.34 kg
Linia
Sommelier
Materiał
Stal nierdzewna
Uchwyt
Stalowy
Gwarancja
30 lat
Produkcja
Zwilling J.A. Henckels AG Germany

ZWILLING SOMMELIER

Dzięki charakterystycznemu wzornictwu i wysokiej jakości, każdy element kolekcji ZWILLING® Sommelier zwiększa przyjemność z degustacji wyśmienitych win. Te atrakcyjne wizualnie produkty otrzymały prestiżową nagrodę Reddot Design Award za rok 2013. W asortymencie serii znajdują się wszelkie akcesoria do otwierania, nalewania oraz zabezpieczania win przed utratą cennego bukietu.

ZOBACZ WIĘCEJ PRODUKTÓW
ZWILLING

ZWILLING - Z KLINGENSTADT SOLINGEN NA CAŁY ŚWIAT

ZWILLING od 1731 roku produkuje noże i artykuły kuchenne w Solingen, kolebce światowej sławy producentów mieczy, noży i nożyczek. Dziś ZWILLING jest jedną z najbardziej znanych marek na świecie i potrafi inspirować zarówno profesjonalistów jak i amatorów kuchni. Nowatorskie funkcje, doskonały design i najwyższa jakość charakteryzują wszystkie nasze produkty do kuchni i stołu jadalnego. Daj się zainspirować i odkryj świat ZWILLING!