Nóż szefa kuchni Zwilling Diplôme - 20 cm
  • Nóż szefa kuchni Zwilling Diplôme - 20 cm
Nóż szefa kuchni Zwilling Diplôme - 20 cm

Zwilling Diplôme Nóż szefa kuchni Zwilling Diplôme

Rozmiar
54201-211-0
829,00 zł Brutto
rating (0)
Dostępne Wysyłka w ciągu 1-2 dni
Nóż szefa kuchni Zwilling Diplôme - 20 cm
Nóż szefa kuchni Zwilling Diplôme
829,00 zł

Nóż szefa kuchni ZWILLING Diplôme dostępny jest w 2 romiarach: 20 cm oraz 24 cm. Dzięki niemu z łatwością pokroisz nawet większe kawałki mięsa. Równie dobrze nadaje się jednak do krojenia warzyw czy ryb, a nawet siekania ziół. Wykonany jest ze specjalnej stali, która jest szczególnie twarda i trwała. Przy jego rozwoju najlepsi szefowie kuchni z „Le Cordon Bleu” wnieśli swoją wiedzę fachową i wieloletnie, kucharskie doświadczenie. Między innymi z tego powodu posiada wyjątkowo twarde ostrze wykonane ze stali FC61, które jest płynnie połączone z rękojeścią wykonaną z wysokiej jakości tworzywa sztucznego i ma ergonomiczny kształt. Dzięki temu nie męczy rąk i stawów nadgarstków, nawet przy dłuższej pracy. Zarówno kucharze hobbyści, jak i profesjonaliści są doskonale wyposażeni w praktyczny nóż szefa kuchni z serii ZWILLING Diplôme. Ułatwia wszystkie prace związane z krojeniem, ponieważ dzięki małemu kątowi szlifowania wynoszącemu 20° jest szczególnie ostry. Japoński nóż ma również ostrze Honbazuke. Dzięki nożowi szefa kuchni ZWILLING wykonanemu z wysokiej jakości stali FC61 możesz pokroić składniki do swoich potraw jak profesjonalista.

CECHY SZCZEGÓLNE

  • Ostrze wykonane z profesjonalnej stali specjalnej FC61, o twardości ok. 61 HRC
  • Autentyczny japoński profil ostrza
  • Dwustronnie szlifowane ostrze z ultraostrą krawędzią tnącą Honbazuke zapewnia szczególną ostrość
  • Ergonomicznie zaprojektowana rękojeść z tworzywa sztucznego, w wersji trzynitowej, zapewniająca niemęczącą i bezpieczną pracę nożem
  • Symetryczna krawędź tnąca do użytku prawo- i leworęcznego
  • Wyprodukowano w Seki, Japonia

WYMIARY

Długość ostrza: 20 cm 24 cm
Długość uchwytu: 12.4 cm 12.6 cm
Szerokość ostrza: 0.2 cm 0.2 cm
Szerokość uchwytu: 2.2 cm 2.2 cm
Wysokość: 4.7 cm 5.3 cm
Masa: 0.2 kg 0.23 kg
Przeznaczenie
Noże szefa kuchni
Linia
Diplôme
Materiał
FC61
Długość ostrza
20 cm
24 cm
Twardość ostrza
59 - 61 HRC
Uchwyt
Z tworzywa sztucznego
Gwarancja
30 lat
Produkcja
Zwilling J.A. Henckels AG Germany
ZWILLING

ZWILLING - Z KLINGENSTADT SOLINGEN NA CAŁY ŚWIAT

ZWILLING od 1731 roku produkuje noże i artykuły kuchenne w Solingen, kolebce światowej sławy producentów mieczy, noży i nożyczek. Dziś ZWILLING jest jedną z najbardziej znanych marek na świecie i potrafi inspirować zarówno profesjonalistów jak i amatorów kuchni. Nowatorskie funkcje, doskonały design i najwyższa jakość charakteryzują wszystkie nasze produkty do kuchni i stołu jadalnego. Daj się zainspirować i odkryj świat ZWILLING!