Kompaktowy nóż szefa kuchni Zwilling Takumi - 14 cm
  • Kompaktowy nóż szefa kuchni Zwilling Takumi - 14 cm
  • Kompaktowy nóż szefa kuchni Zwilling Takumi - 14 cm
  • Kompaktowy nóż szefa kuchni Zwilling Takumi - 14 cm
  • Kompaktowy nóż szefa kuchni Zwilling Takumi - 14 cm
  • Kompaktowy nóż szefa kuchni Zwilling Takumi - 14 cm
  • Kompaktowy nóż szefa kuchni Zwilling Takumi - 14 cm
Kompaktowy nóż szefa kuchni Zwilling Takumi - 14 cm
Kompaktowy nóż szefa kuchni Zwilling Takumi - 14 cm Kompaktowy nóż szefa kuchni Zwilling Takumi - 14 cm Kompaktowy nóż szefa kuchni Zwilling Takumi - 14 cm Kompaktowy nóż szefa kuchni Zwilling Takumi - 14 cm Kompaktowy nóż szefa kuchni Zwilling Takumi - 14 cm Kompaktowy nóż szefa kuchni Zwilling Takumi - 14 cm

Zwilling Takumi Kompaktowy nóż szefa kuchni Zwilling Takumi

Rozmiar
Oszczędzasz -134,90 zł 1 349,00 zł
30551-141-0
-134,90 zł
1 214,10 zł Brutto
rating (0)
Ostatnie sztuki w magazynie
Kompaktowy nóż szefa kuchni Zwilling Takumi - 14 cm
Kompaktowy nóż szefa kuchni Zwilling Takumi
1 349,00 zł
1 214,10 zł

Japoński, kompaktowy nóż szefa kuchni pochodzący z serii ZWILLING Takumi to idealny wybór dla każdego, kto szuka najwyższej jakości noża w poręcznej, kieszonkowej wersji. Zachwyca zarówno doskonałą jakością, ale też niepowtarzalnym wyglądem. Seria noży ZWILLING Takumi to wejście na kolejny poziom nożowniczego mistrzostwa. Poziom łączący w sobie dwie doskonałości: japońskie rzemiosło i niemiecką inżynierię. Z ich połączenia powstał kompaktowy nóż szefa kuchni z ostrzem o długości 14 cm.

Ostrze tego wyjątkowego noża składa się z aż 100 warstw najwyższej jakości stali oraz rdzenia wykonanego ze stopu FC63. Niezwykle cienki szlif Honbazuke umożliwia precyzyjne, czyste cięcie zarówno na desce do krojenia jak i podczas oczyszczania warzyw czy owoców.

Japoński, kompaktowy nóż szefa kuchni ZWILLING Takumi charakteryzuje się niebywałą twardością na poziomie 63 HRC. Jego zaokrąglone ostrze z damasceńskim, unikatowym wzorem oraz wykonany z Micarty uchwyt wspólnie tworzą kompaktowe arcydzieło kulinarnego świata.

CECHY SZCZEGÓLNE

  • Kompaktowy nóż z ostrzem o długości 14 cm
  • Wykonany ze 100 warstw najwyższej jakości stali i rdzenia z FC63
  • Ostrze o niespotykanej dotąd twardości 63 HRC
  • Rękojeść wytworzona z ultra wytrzymałej na czynniki zewnętrzne Micarty

WYMIARY

Nóż dostępny w rozmiarze 14 cm.

Przeznaczenie
Noże szefa kuchni
Linia
Takumi
Materiał
FC61
Długość ostrza
14 cm
Twardość ostrza
63 HRC
Uchwyt
Micarta
Czyszczenie przy użyciu zmywarek
Nie
Gwarancja
30 lat
Produkcja
Zwilling J.A. Henckels AG Germany

ZWILLING TAKUMI

Nowy wymiar, możliwy dzięki naszej nowej stali premium. Firma ZWILLING opracowała ją i zastosowała po raz pierwszy w nowej serii noży TAKUMI. 100 warstw w stylu Damasceńskim otacza rdzeń FC 63 i zapewnia wyjątkową twardość i zachowanie ostrości krawędzi wszystkich noży z tej serii. Japońskie noże i ZWILLING stają się TAKUMI - połączeniem tradycji i nowego rozdziału w historii sukcesu.

ZOBACZ WIĘCEJ PRODUKTÓW

DAMASCEŃSKI DESIGN - KAŻDY NÓŻ JEST WYJĄTKOWY

Często można go zobaczyć na nożach japońskich i zawsze wywołuje poruszenie: wzór damasceński. Piękny, a zarazem nieco mistyczny rysunek, który jest jak odcisk palca noża. Żaden wzór nie jest taki sam, co sprawia, że ​​Twój nóż TAKUMI jest czymś wyjątkowym.

OSTRE, TWARDE, NIEZAWODNE

Wysokiej jakości nóże premium z serii TAKUMI wykonane są z naszej nowej stali premium, która sprawia, że ​​nóż jest wyjątkowo twardy, a szlif Honbazuke umożliwia nawet najdrobniejsze cięcia. Nóż, na którym możesz polegać!

ORYGINALNE JAPOŃSKIE RZEMIOSŁO

Seria noży ZWILLING Takumi nie tylko brzmi po japońsku, ale w rzeczywistości jest produkowana w Japonii. W tym zestawie japońskie rzemiosło spotyka się z niemiecką inżynierią. Rezultatem są noże z ultratwardymi ostrzami z ręcznie szlifowanym szlifem Honbazuke.

ZWILLING

ZWILLING - Z KLINGENSTADT SOLINGEN NA CAŁY ŚWIAT

ZWILLING od 1731 roku produkuje noże i artykuły kuchenne w Solingen, kolebce światowej sławy producentów mieczy, noży i nożyczek. Dziś ZWILLING jest jedną z najbardziej znanych marek na świecie i potrafi inspirować zarówno profesjonalistów jak i amatorów kuchni. Nowatorskie funkcje, doskonały design i najwyższa jakość charakteryzują wszystkie nasze produkty do kuchni i stołu jadalnego. Daj się zainspirować i odkryj świat ZWILLING!