Kompaktowy nóż szefa kuchni Zwilling Diplôme - 14 cm
  • Kompaktowy nóż szefa kuchni Zwilling Diplôme - 14 cm
Kompaktowy nóż szefa kuchni Zwilling Diplôme - 14 cm

Zwilling Diplôme Kompaktowy nóż szefa kuchni Zwilling Diplôme

Rozmiar
54202-141-0
699,00 zł
rating (0)
Dostępne Wysyłka w ciągu 1-2 dni
Kompaktowy nóż szefa kuchni Zwilling Diplôme - 14 cm
Kompaktowy nóż szefa kuchni Zwilling Diplôme
699,00 zł

Firma ZWILLING opracowała serię noży Diplôme we współpracy z profesjonalistami ze szkoły gotowania „Le Cordon Bleu”, w której kształcą się przyszli kucharze najwyższej klasy. Dlatego te noże idealnie nadają się dla osób, które pasjonują się gotowaniem i robią to często – czy to kucharz hobbysta, czy profesjonalista. Kompaktowy nóż szefa kuchni z serii ZWILLING Diplôme posiada ostrze o długości 14 cm wykonane ze stali FC61. Stal ta jest bardzo twarda, dzięki czemu ostrze zachowuje swoją ostrość przez długi czas. Rękojeść wykonana jest z wysokiej jakości tworzywa sztucznego. Jest płynnie połączona z ostrzem i zapewnia wysoki standard higieny. Klasyczna konstrukcja z trzema nitami zapewnia stabilne połączenie. Za pomocą kompaktowego noża szefa kuchni ZWILLING możesz kroić wiele różnych produktów spożywczych, takich jak warzywa, owoce, mięso, ryby, a nawet zioła. Co więcej, dzięki nieco szerszemu ostrzu nóż doskonale nadaje się również do siekania ziół. Dzięki ergonomicznie ukształtowanej rękojeści dobrze leży również w dłoni podczas wszelkiego rodzaju prac. Dlatego dzięki wyjątkowo twardemu i ostremu ostrzu ten nóż szefa kuchni umożliwia łatwe tworzenie nowych, pysznych dań dla siebie i swojej rodziny, raz za razem.

CECHY SZCZEGÓLNE

  • Ostrze wykonane z profesjonalnej stali specjalnej FC61 o twardości ok. 61 HRC
  • Autentyczny japoński profil ostrza
  • Dwustronnie szlifowane ostrze z ultraostrą krawędzią tnącą Honbazuke zapewnia szczególną ostrość
  • Ergonomicznie zaprojektowana rękojeść z tworzywa sztucznego, w wersji trzynitowej, zapewniająca niemęczącą i bezpieczną pracę
  • Symetryczna krawędź tnąca do użytku prawo- i leworęcznego
  • Wyprodukowano w Seki, Japonia

WYMIARY

Długość ostrza: 14 cm
Długość uchwytu: 11.6 cm
Szerokość ostrza: 0.2 cm
Szerokość uchwytu: 1.6 cm
Wysokość: 3.9 cm
Masa: 0.09 kg
Przeznaczenie
Noże szefa kuchni
Linia
Diplôme
Materiał
FC61
Długość ostrza
14 cm
Twardość ostrza
59 - 61 HRC
Uchwyt
Z tworzywa sztucznego
Gwarancja
30 lat
Produkcja
Zwilling J.A. Henckels AG Germany
ZWILLING

ZWILLING - Z KLINGENSTADT SOLINGEN NA CAŁY ŚWIAT

ZWILLING od 1731 roku produkuje noże i artykuły kuchenne w Solingen, kolebce światowej sławy producentów mieczy, noży i nożyczek. Dziś ZWILLING jest jedną z najbardziej znanych marek na świecie i potrafi inspirować zarówno profesjonalistów jak i amatorów kuchni. Nowatorskie funkcje, doskonały design i najwyższa jakość charakteryzują wszystkie nasze produkty do kuchni i stołu jadalnego. Daj się zainspirować i odkryj świat ZWILLING!