Kompaktowy nóż szefa kuchni z ząbkowanym ostrzem Zwilling Gourmet - 14 cm
  • Kompaktowy nóż szefa kuchni z ząbkowanym ostrzem Zwilling Gourmet - 14 cm
  • Kompaktowy nóż szefa kuchni z ząbkowanym ostrzem Zwilling Gourmet - 14 cm
  • Kompaktowy nóż szefa kuchni z ząbkowanym ostrzem Zwilling Gourmet - 14 cm
Kompaktowy nóż szefa kuchni z ząbkowanym ostrzem Zwilling Gourmet - 14 cm
Kompaktowy nóż szefa kuchni z ząbkowanym ostrzem Zwilling Gourmet - 14 cm Kompaktowy nóż szefa kuchni z ząbkowanym ostrzem Zwilling Gourmet - 14 cm Kompaktowy nóż szefa kuchni z ząbkowanym ostrzem Zwilling Gourmet - 14 cm

Zwilling Gourmet Kompaktowy nóż szefa kuchni z ząbkowanym ostrzem

Rozmiar
36121-141-0
229,00 zł
rating (0)
Ostatnie sztuki w magazynie Wysyłka w ciągu 1-2 dni
Kompaktowy nóż szefa kuchni z ząbkowanym ostrzem Zwilling Gourmet - 14 cm
Kompaktowy nóż szefa kuchni z ząbkowanym ostrzem Zwilling Gourmet
229,00 zł

Kompaktowy nóż szefa kuchni z ostrzem o długości 14 cm i specjalną ząbkowaną krawędzią to najlepszy nóż dla tych, którzy stawiają szczególnie na praktyczność. Nadaje się on do krojenia i dzielenia mięsa, ryb, warzyw i ziół. Nie straszne mu również chleb lub bułki - podobnie jak pomidory, których skórkę bez wysiłku przecina falistymi zębami noża. Jeśli więc lubisz przygotowywać dania z wielu różnych składników, szczególnie docenisz uniwersalne możliwości zastosowania tego noża szefa kuchni z serii ZWILLING Gourmet.

W serii noży Gourmet firma ZWILLING wykorzystuje specjalną stal, która charakteryzuje się optymalnym stosunkiem chromu do węgla. Ostrza wykonane są z tej wysokiej jakości stali, a następnie utwardzane lodem w procesie FRIODUR. Ta obróbka sprawia, że ostrza są wyjątkowo ostre i elastyczne. Utwardzanie w lodzie chroni je jednocześnie przed rdzą. Kompaktowy nóż szefa kuchni z serii ZWILLING Gourmet o długości ostrza 14 cm wyposażony jest w rękojeść wykonaną z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, która jest połączona z ostrzem trzema nitami. Posiada ergonomiczny kształt i sprawia, że ostrze jest lekkie i poręczne. Dzięki temu nóż wygodnie leży w dłoni podczas pracy i nadaje się również do dłuższego użytkowania.

Ten lekki, a jednocześnie bardzo wytrzymały nóż szefa kuchni wykonany ze specjalnej stali ZWILLING oferuje idealne warunki do kreatywnej pracy w kuchni i wielokrotnego wypróbowywania nowych przepisów z wieloma różnymi składnikami.

CECHY SZCZEGÓLNE

  • Szczególnie praktyczny, kompaktowy nóż szefa kuchni ze specjalnym ząbkowanym ostrzem
  • Specjalny stop ZWILLING do szczególnie stabilnych, odpornych na korozję i elastycznych noży
  • Wygodna obsługa dzięki niewielkiej wadze
  • Ergonomiczny uchwyt z tworzywa sztucznego w wersji z trzema nitami
  • Ergonomiczna konstrukcja i dobre wyważenie zapewniające niemęczącą i bezpieczną pracę
  • Wyprodukowano w Solingen, Niemcy

WYMIARY

Długość ostrza: 14 cm
Długość uchwytu: 10 cm
Szerokość ostrza: 0.2 cm
Szerokość uchwytu: 1.3 cm
Wysokość: 3.3 cm
Masa: 0.07 kg
Przeznaczenie
Noże szefa kuchni
Linia
Gourmet
Materiał
Specjalny stop
Długość ostrza
14 cm
Twardość ostrza
55 - 58 HRC
Uchwyt
Z tworzywa sztucznego
Gwarancja
30 lat
Produkcja
Zwilling J.A. Henckels AG Germany

ZWILLING GOURMET

Noże ZWILLING Gourmet to noże najwyższej jakości „Made in Germany”, dzięki czemu na wiele lat zagoszczą w Twoim gospodarstwie domowym Wykonane w Solingen ostrza są jednocześnie stabilne i elastyczne, kute z odpornej na korozję wyjątkowej stali, specjalnie hartowanej w celu utrzymania ostrych krawędzi i najlepszych właściwości. Ergonomiczne uchwyty z tworzywa sztucznego z trzema nitami z laserowo wykonanym logo ZWILLING na środkowym nicie zapewniają bezpieczne i niemęczące uzytkowanie.

ZOBACZ WIĘCEJ PRODUKTÓW

WŁAŚCIWY WYBÓR

Bardzo ostre ostrza noży wykonane z nierdzewnej, hartowanej specjalnej stali są szczególnie wytrzymałe.

BEZPIECZEŃSTWO

Dobrze leżą w dłoni, nawet gdy trzeba kroić duże ilości warzyw, siekać duże ilości ziół lub przygotować sałatkę dla wielu osób.

MADE IN SOLINGEN

Wyprodukowane w jakości ZWILLING: noże serii Gourmet wykonane są ze specjalnej stali, gwarantując stabilną pracę i odporność na korozję.

Pozostałe produkty z tej serii

[category:329:4:random:desc]
ZWILLING

ZWILLING - Z KLINGENSTADT SOLINGEN NA CAŁY ŚWIAT

ZWILLING od 1731 roku produkuje noże i artykuły kuchenne w Solingen, kolebce światowej sławy producentów mieczy, noży i nożyczek. Dziś ZWILLING jest jedną z najbardziej znanych marek na świecie i potrafi inspirować zarówno profesjonalistów jak i amatorów kuchni. Nowatorskie funkcje, doskonały design i najwyższa jakość charakteryzują wszystkie nasze produkty do kuchni i stołu jadalnego. Daj się zainspirować i odkryj świat ZWILLING!

ZOBACZ WIĘCEJ