Nóż Santoku Zwilling Life
  • Nóż Santoku Zwilling Life
Nóż Santoku Zwilling Life

Zwilling Life Nóż Santoku z rowkami Zwilling Life

Rozmiar
38588-181-0
209,00 zł Brutto
rating (0)
W magazynie Wysyłka w ciągu 1-2 dni
Nóż Santoku Zwilling Life
Nóż Santoku z rowkami Zwilling Life
209,00 zł

Dlaczego warto kupić nóż Santoku z rowkami Zwilling Life?

Autentyczne, nieskomplikowane potrawy czynią nowoczesną kuchnię coraz bardziej popularną i lubianą. Aby ułatwić jej przygotowanie, niezbędne jest posiadanie precyzyjnego i funkcjonalnego noża kuchennego. Doskonale wpasowuje się w to nóż Santoku z rowkami z linii ZWILLING Life. Jako typowy przedstawiciel noży japońskich jest on niezwykle praktyczny i wszechstronny, pozwalając na wygodne krojenie mięs, ryb i warzyw.

Wykonane w Solingen ostrze charakteryzuje się wysoką jakością, będącą wynikiem starannego doboru materiałów, obróbki i wykończenia. Wykorzystywana przez ZWILLING nowoczesna technika produkcyjna FRIODUR® polega na użyciu najwyższej jakości stali nierdzewnej hartowanej lodem. Skutkiem tego są niepowtarzalne właściwości tnące, odporność na korozję oraz elastyczność idealna do precyzyjnego krojenia. Nawet podczas codziennego użytkowania nóż Santoku pozostaje ostry przez długie lata.

Ergonomicznie uformowany uchwyt z tworzywa sztucznego wygodnie i przyjemnie leży w dłoni. Elegancki, metalowy nit z logo ZWILLING nadaje mu ponadczasowy, nowoczesny wygląd. Kolejnym istotnym szczegółem jest bezspoinowe wykonanie, gwarantujące higienę pracy i łatwość w pielęgnacji.

CECHY SZCZEGÓLNE

  • Dla łatwego, bezpiecznego krojenia
  • Specjalne ostrze z najwyższej jakości stali nierdzewnej hartowanej lodem
  • Ergonomiczny, bezspoinowy uchwyt z tworzywa sztucznego
  • Nowoczesny wygląd
  • Wykonany w Solingen

WYMIARY

Produkt dostępny w rozmiarze 18 cm.

Linia
Life
Przeznaczenie
Noże japońskie Santoku
Długość ostrza
18 cm
Gwarancja
30 lat
Produkcja
Zwilling J.A. Henckels AG Germany