Nóż do pieczywa Zwilling Takumi - 23 cm
 • Nóż do pieczywa Zwilling Takumi - 23 cm
 • Nóż do pieczywa Zwilling Takumi - 23 cm
 • Nóż do pieczywa Zwilling Takumi - 23 cm
 • Nóż do pieczywa Zwilling Takumi - 23 cm
 • Nóż do pieczywa Zwilling Takumi - 23 cm
 • Nóż do pieczywa Zwilling Takumi - 23 cm
Nóż do pieczywa Zwilling Takumi - 23 cm
Nóż do pieczywa Zwilling Takumi - 23 cm Nóż do pieczywa Zwilling Takumi - 23 cm Nóż do pieczywa Zwilling Takumi - 23 cm Nóż do pieczywa Zwilling Takumi - 23 cm Nóż do pieczywa Zwilling Takumi - 23 cm Nóż do pieczywa Zwilling Takumi - 23 cm

Zwilling Takumi Nóż do pieczywa Zwilling Takumi

Rozmiar
Oszczędzasz -164,90 zł 1 649,00 zł
30556-231-0
-164,90 zł
1 484,10 zł Brutto
rating (0)
Ostatnie sztuki w magazynie
Nóż do pieczywa Zwilling Takumi - 23 cm
Nóż do pieczywa Zwilling Takumi
1 649,00 zł
1 484,10 zł

Dzięki 23-centymetrowemu, ząbkowanemu ostrzu możesz swobodnie przekroić najróżniejsze rodzaje pieczywa, a nawet melony czy dynie. Ostrze, które na to pozwala, charakteryzuje się doskonałymi wręcz właściwościami tnącymi i jest jednocześnie elastyczne i bardzo ostre. Najwyższej jakości nóż do pieczywa z serii ZWILLING Takumi umożliwia krojenie równych, gładkich kromek zarówno w domowym zaciszu, jak i w wielkich kuchniach gastronomicznych.

Ogromny wpływ na zalety noża ma nowo opracowana stal, z której wykonane jest ostrze - osiąga twardość na poziomie 63 HRC. 101 warstw tego materiału robi naprawdę imponujące wrażenie: wystarczy spojrzeć na klingę. Każdy przedstawiciel tych japońskich arcydzieł posiada indywidualny wzór damasceński, płynący wzdłuż całego ostrza. Całość dopełnia ergonomiczny, zaokrąglony uchwyt wykonany z bardzo wytrzymałej Micarty. Obie te części - rękojeść i klinga – dopasowane są do siebie tak, by całość umożliwiała komfortowe, zrównoważone krojenie bez zbędnego wysiłku.

CECHY SZCZEGÓLNE

 • Ząbkowane ostrze o długości 23 cm
 • Wykonany ze 100 warstw najwyższej jakości stali i rdzenia z FC63
 • 63 HRC – nowy wymiar twardości ostrza
 • Rękojeść wytworzona z ultra wytrzymałej na czynniki zewnętrzne Micarty
 • Wyprodukowany w Seki, w Japonii

WYMIARY

Długość ostrza: 23 cm
Długość uchwytu: 13.8 cm
Szerokość ostrza: 0.2 cm
Szerokość uchwytu: 2.4 cm
Masa: 0.22 kg
Przeznaczenie
Do pieczywa
Linia
Takumi
Materiał
FC61
Długość ostrza
23 cm
Twardość ostrza
63 HRC
Uchwyt
Micarta
Czyszczenie przy użyciu zmywarek
Nie
Gwarancja
30 lat
Produkcja
Zwilling J.A. Henckels AG Germany

ZWILLING TAKUMI

Nowy wymiar, możliwy dzięki naszej nowej stali premium. Firma ZWILLING opracowała ją i zastosowała po raz pierwszy w nowej serii noży TAKUMI. 100 warstw w stylu Damasceńskim otacza rdzeń FC 63 i zapewnia wyjątkową twardość i zachowanie ostrości krawędzi wszystkich noży z tej serii. Japońskie noże i ZWILLING stają się TAKUMI - połączeniem tradycji i nowego rozdziału w historii sukcesu.

ZOBACZ WIĘCEJ PRODUKTÓW

DAMASCEŃSKI DESIGN - KAŻDY NÓŻ JEST WYJĄTKOWY

Często można go zobaczyć na nożach japońskich i zawsze wywołuje poruszenie: wzór damasceński. Piękny, a zarazem nieco mistyczny rysunek, który jest jak odcisk palca noża. Żaden wzór nie jest taki sam, co sprawia, że ​​Twój nóż TAKUMI jest czymś wyjątkowym.

OSTRE, TWARDE, NIEZAWODNE

Wysokiej jakości nóże premium z serii TAKUMI wykonane są z naszej nowej stali premium, która sprawia, że ​​nóż jest wyjątkowo twardy, a szlif Honbazuke umożliwia nawet najdrobniejsze cięcia. Nóż, na którym możesz polegać!

ORYGINALNE JAPOŃSKIE RZEMIOSŁO

Seria noży ZWILLING Takumi nie tylko brzmi po japońsku, ale w rzeczywistości jest produkowana w Japonii. W tym zestawie japońskie rzemiosło spotyka się z niemiecką inżynierią. Rezultatem są noże z ultratwardymi ostrzami z ręcznie szlifowanym szlifem Honbazuke.

ZWILLING

ZWILLING - Z KLINGENSTADT SOLINGEN NA CAŁY ŚWIAT

ZWILLING od 1731 roku produkuje noże i artykuły kuchenne w Solingen, kolebce światowej sławy producentów mieczy, noży i nożyczek. Dziś ZWILLING jest jedną z najbardziej znanych marek na świecie i potrafi inspirować zarówno profesjonalistów jak i amatorów kuchni. Nowatorskie funkcje, doskonały design i najwyższa jakość charakteryzują wszystkie nasze produkty do kuchni i stołu jadalnego. Daj się zainspirować i odkryj świat ZWILLING!